שמיר: עלייה תהיה צעד חשוב עבור המועדון

שלישי: חולון תארח את נאנטר על מקום בשמינית הגמר

עמרי מנהיים  04.02.19 - 20:24
תחילת כתבה

הפועל חולון נמצאת בעיצומם של השבועיים החשובים ביותר שלה עד כה העונה. אתמול (ראשון) היא חגגה ניצחון גדול על מכבי תל אביב, וכבר מחר - רק 48 שעות אחרי - יש לה משחק על כל הקופה מול נאנטר בליגת האלופות של פיב"א.

החישוב פשוט במיוחד: ניצחון על הקבוצה הצרפתית (שערכה הערב אימון מסכם בהיכל הטוטו) שווה עליה לשמינית הגמר. הפסד, ומחזיקת הגביע בישראל תנשור ליורופקאפ - מפעל שבו היא יכולה לראות בעצמה כאחת הפייבוריטיות לזכייה, אם וכאשר. "לעלות לשמינית הגמר בליגת האלופות זה צעד מאד חשוב למועדון הזה", אמר דן שמיר. "מבחינת הרבה אנשים כאן, לעלות שלב זו איזושהי חותמת שהמועדון ממשיך להתקדם".

חולון, כאמור, רואה באירופה כהזדמנות לקבע את מעמדה עוד יותר בצמרת הכדורסל הישראלי, לאחר שכבר עשתה זאת בזירה המקומית. "בשנים האחרונות אנחנו במגמה ברורה", המשיך שמיר. "אנחנו באים למשחקים גדולים כמו מול מכבי ת"א או הפועל ירושלים מהמקום הראשון והשני. מבחינתי זו עוד הזדמנות להתקדם".

לאור העובדה שמדובר במשחק מכריע, בחולון מצפים לנוכחות משמעותית של אוהדים. אמש מול מכבי ת"א פקדו את ההיכל 4,500 צופים, ובמשחק מחר רוצים במועדון לראות כמות דומה של קהל, לאחר שהוצאו כרטיסים למכירה במחיר אחיד של 30 שקלים.

אחד הדברים שמעט מדאיגים את אנשי חולון היא העובדה שהשחקנים קיבלו מעט מאד זמן למנוחה ביו שניים מהמשחקים הכי אינטנסיביים העונה. "אי אפשר היה להזיז את המשחק, כך שאנחנו לא נתלונן או ניתלה בזה", סיכם שמיר. "אנחנו צריכים לנוח ולטפל נכון בשחקנים, כדי שיבואו במקסימום כשירות למחר".

הדפס