וולדן: "ריינולדס? כולם אנושיים וטועים"

גארד חולון מקבל גיבוי למרות שהירבה לאבד בהפסד לססארי. שמיר: "הם לא יטיילו"

עמרי מנהיים  10.04.19 - 22:24

תגיות: יורופקאפ

תחילת כתבה

הפועל חולון קיוותה להשיג הערב (רביעי) מקדמה חשובה במשחק הראשון של חצי גמר היורופקאפ, אבל בפועל ספגה מכה קשה בדמות הפסד ביתי 94:89 לססארי האיטלקית והתרחקה ממעמד הגמר. חניכיו של דן שמיר הציגו כדורסל מפוזר, הססני וכעת חייבים לנצח בגומלין בשש נקודות לכל הפחות כדי להשיג את הכרטיס המיוחל לשלב הבא.

"כשמפסידים אז מאוכזבים", הודה המאמן דן שמיר. "למרות זאת, ססארי יודעת שזה לא יהיה טיול בגומלין. היה קרב פיזי מאוד מול קבוצה שתוקפת חזק. היו לנו טעויות קטנות, אבל ברבע הרביעי לא טיפלנו טוב בפיק אנד רולים. הסתדרנו עם החמישייה הראשונה שלהם, אבל לא עם החמישייה השנייה. אם ננצח אותם בחוץ בשש נקודות נעלה לשלב הבא - כולם יודעים את זה".

על סקוטי ריינולדס שהראה לאבד כדורים: "שחקנים עושים טעויות. אהבתי איך שהוא שיחק ואני לא בא להגן עליו, אבל אני רוצה ששחקנים ישחקו יחזק, חכם ואגרסיבי. לא לפחד לעשות טעויות. היו פה ושם איבודי כדור, אבל קרו דברים סביבו ואהבתי את זה. זה מה שאנחנו צריכים משחקן, שנבנה סביבו את המשחק".

קורי וולדן ניתח מנקודת מבטו: "לקראת הסוף התבלבלנו בהגנה, הם קלעו טוב ועשו מהלכים נהדרים. זה לא כל כך נורא להפסיד במשחק הראשון בחמש נקודות, הכל אפשרי ונהיה מוכנים למשחק הבא. אנחנו צריכים להיות אגרסיביים ולא פסיביים, לא להתרכז בהפרש אלא לשחק כדי לנצח ואולי רק לקראת סוף המשחק לחשוב על ההפרש. סקוטי ריינולדס חשוב לנו מאוד. כולם אנושיים ועושים טעויות".