טייק 2. רביעי: מכבי ראשל"צ אצל פרומיטאס

הכתומים, עם מאזן 4:1, יקוו לשפר עמדות בבית 1 ביורוקאפ

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  05.11.19 - 17:04
(דני מרון)
(דני מרון)
תחילת כתבה

מכבי ראשון לציון תפתח מחר (רביעי) ב-19:30 את הסיבוב השני בשלב הבתים ביורוקאפ, כשתתארח אצל פרומיתאס פטראס - הקבוצה שהביסה אותה ב-33 הפרש במפגש הראשון ביניהן בבית מכבי.

הכתומים מגיעים למשחק הזה במאזן של 4:1 במקום האחרון בבית, ובידיעה שסיכויי העלייה שלה לשלב הבא לא גבוהים במיוחד. היא תצטרך לעשות שיפור משמעותי בהגנה, שכן היא סופגת 89 נקודות למשחק - הכי הרבה במפעל כולו.

"מצפה לנו משחק מאד קשה ביוון מול קבוצה קשוחה ואנרגטית", אמר גיא גודס, שיקווה לרשום ניצחון שני. "ננסה לתת את המיטב שלנו כמו בכל ערב". דריל מונרו הוסיף: "פרומיתאס היא קבוצה מאד טובה ואנחנו יודעים שהמשחק יהיה קשה, אבל אנחנו באים מוכנים במטרה לחזור עם ניצחון".

בניגוד לראשון לציון, פרומיתאס היא מקבוצות ההגנה הטובות ביותר ביורוקאפ - היא אחת משלוש היחידות שסופגות בממוצע פחות מ-70 נקודות למשחק, ובהתקפה מציגה מספר שחקנים מוכשרים כמו הפורוורד כריס באב והגארד לנגסטון הול. "ראשון לציון היא קבוצה מצוינת, התוצאות שלה ביורוקאפ לא תואמות את הרמה", אמר מאמן היוונים, גיטאריס מאקיס. "אנחנו נצטרך להיות מרוכזים מאד, כי לראשון לציון יש סגל מצוין שיכול לעשות לנו בעיות".