עדיין מושלמת: 90:92 לנס ציונה על זוולה

צפו: האורחת עדיין בפסגה אחרי סיבוב ללא הפסדים. 20 לפישר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.11.19 - 22:15
תחילת כתבה

היא אמנם משחקת במפעל "החלש" מכולן, אבל בשקט בשקט עירוני נס ציונה הולכת בעקבותיה של הפועל ירושלים ושומרת על מאזן מושלם בזירה האירופית. אחרי שעמדה במבחן הראשון שלה ביורופקאפ, החבורה הכתומה הגיעה עם מטרה חדשה: לשמור על פסגת הבית. זה הלך קשה, אבל בסוף החבורה של נדב זילברשטיין עמדה במשימה, ניצחה 90:92 דרמטי את לנדסטדה זוולה וסיימה סבב משחקים נטול הפסדים.

כבר מן הפתיחה היה ברור שהמשחק הזה לא ילך להכרעה בכזאת קלות. רביב לימונד אמנם הצליח להוביל את נס ציונה ליתרון שבע נקודות, אבל ההולנדים התעשתו מהר והפכו את התוצאה. ההולנדים לא הורידו את הרגל מהגז ופתחו את הרבע השני בריצת 1:9, אלא שגם הפעם, דווקא ברגעים בהם נס ציונה הייתה יכולה לאבד את עצמה, מישהו התעלה והמצב התאזן.

פתיחת המחצית השנייה הביאה איתה ניסיון בריחה ראשון של זוולה, ניסיון שגם הצליח, אבל גולן גוט ידע לעצור ריצת 5:13 עם שלשה גדולה וג'רמי הולואוול דאג להוריד את חבריו בפיגור מינימלי לקראת הרבע המכריע - רבע שהתחיל בצורה מקרטעת והסתיים כולו בסימן כתום, ואת זה זילברשטיין חייב לאיש אחד: רביב לימונד. הישראלי הבכיר עשה הכל על הפרקט - משלשות, דרך אסיסטים ועד ההגנה - ונס ציונה הגיעה לפוזשן האחרון ביתרון ארבע. לזוולה הייתה הזדמנות לאזן ווקר החטיא עם הבאזר והניצחון נשאר כתום.

קורי פישר הוביל את קלעי נס ציונה עם 20 נקודות ו-7 אסיסטים, הולואוול הוסיף 16, לימונד תרם 15 ו-6 אסיסטים, ג'ף וויטי הוסיף 14 ו-11 ריבאונדים ודקוואן קוק קלע 11.מנגד, 21 נקודות של ג'ורדן ג'ונסון לא הספיקו, שרון ווקר הוסיף 17 נקודות.