"מי ירצה להסתבך עם העבר של גלן רייס?"

מנכ"ל הברייקרס לשעבר, בושה: "יש לו היסטוריה בעייתית"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.11.19 - 16:59

תחילת כתבה

גלן רייס ג'וניור הוא אחת הדמויות המעניינות ביותר שנחתו בכדורסל הישראלי בשנים האחרונות. לפני שתי עונות, האמריקני בן -28 הוביל את הפועל חולון לזכייה בגביע, אך גם שוחרר בהמשך העונה לאחר שחבט בפניו של גיא פניני, לפני שחזר לגמר הפיינל פור.

השבוע, רייס ג'וניור התאחד עם דן שמיר בניו זילנד ברייקרס והצטיין בבכורה שלו עם 26 נקודות. למרות זאת, המנכ"ל לשעבר של המועדון מניו זילנד, דילון בושה, הביע ביקורת על ההחתמה של רייס בשל אירועי המשמעת שלו.

"אני לא מכיר את גלן רייס לעומק, אבל אני מכיר את ההיסטוריה שלו וזו היסטוריה שאתה לא רוצה להסתבך איתה", בושה ביקר, "אני בטוח שהוא יהיה מוכן לתרום למועדון, אבל חדר ההלבשה מורכב מאנשים שונים. אם הוא ייכנס, יישבור את הדינמיקה הקבוצתית וייקח זריקות שהוא לא צריך לקחת, זה יכול לגרום להרבה בעיות".

כידוע, לרייס ג'וניור עבר מעורר מחלוקת. בשנת 2015 הוא נורה מחוץ למסעדה באטאלנטה והואשם בהחזקת מריחואנה. שנה לאחר מכן, נעצר בגיאורגיה, שוב על החזקת סמים. ב-2017 הוא המשיך להפתיע, לאחר שנעצר במיאמי על כך שהיה סלקטור במועדון חשפנות. המנכ"ל, שעזב רק לפני שנה את הברייקרס בטוח שההיסטוריה הזו עשויה לחזור גם באוסטרליה ושהחסרונות של הכדורסלן המוכשר גוברים על היתרונות שלו. מה באמת יקרה בסוף? כנראה שהתשובות אצל גלן רייס.