לא בליגה: ראשל"צ הובסה 84:61 מול אנדורה

הספרדים נעצו עוד מסמר בארון הכתום. 16 לבורדיון, 12 לקלי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.12.19 - 22:43
(באדיבות היורוקאפ)
(באדיבות היורוקאפ)
תחילת כתבה

כשמכבי ראשל"צ לקחה החלטה לפיה תשחק העונה ביורוקאפ, המפעל השני בחשיבותו באירופה, הפרפרים כבר החלו להתעופף בבטן - אבל מהר מאוד הסדר שב על כנו. הערב (רביעי), אנדורה נעצה את המסמר האחרון בארונה של הקבוצה מעיר היין עם 84:61 מוחץ שהותיר את גיא גודס במקום האחרון וחיסל באופן סופי את חלום העלייה.

הכתומים אמנם לא מצליחים בזירה האירופית, אבל הם הגיעו להתמודדות מחוייכים הודות ליכולת הנפלאה בליגה. אז נכון, במשחק הליגה האחרון הם הפסידו לנס ציונה, אבל אי אפשר להתעלם מכך שמדובר בהפסד שקטע רצף של שישה ניצחונות, ועדיין, בעיר היין לא מצליחים לתרגם את היכולת לאירופה.

בפתיחת הערב הזה, הם עוד הצליחו לעמוד בקצב. פרדי בורדיון טווח מהשלוש, ג'ונתן וויליאמס סיים באלגנטיות וראשל"צ הצליחה להישאר צמודה לאנדורה, שמגיעה מצמרת הבית ומחזיקה במאזן של 3:5, אבל כבר ברבע השני החבורה הספרדית שמה קץ לניסיונות של הכתומים וברחה עם 10:25 שלא הותיר מקום לספקות.

ראשל"צ המשיכה לזייף בצד ההגנתי גם ברבע השלישי, בו ספגה 25 נקודות, רק שהפעם לפחות נתנה פייט התקפי - אך זה לא מנע מהמחצית השנייה להפוך לגארבג' טיים אחד גדול ולהשאיר את גיא גודס עם הפסד נוסף, הפעם כאמור, 84:61 על אדמת ספרד. בורדיון הוביל את קלעי ראשל"צ עם 16 נקודות (5/9 לשלוש), ג'יימס קלי הוסיף 12 נקודות ו-8 ריבאונדים, וויליאמס תרם 11 נקודות ו-6 ריבאונדים ואלכס המילטון קלע 11 משלו.