קרשיאקה שוחחה עם טרי והנרי, וולטרס לפאו?

דיווח: שחקני י-ם והפועל מבוקשים בטורקיה, הרכז ביוון. סילי בסרגוסה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.07.20 - 16:45
תחילת כתבה

הליגה הגרמנית הסתיימה, הליגה הספרדית הסתיימה וכך יצא שהליגה הישראלית היא היחידה בעולם שמשוחקת כעת. המשמעות היא שלא מעט קבוצות, סוכנים ובעלי מקצוע לוטשים עיניים לעבר כוכבי הליגה - וכבר עכשיו ניתן לראות זאת: על פי דיווחים בטורקיה, קרשיאקה מהיורוקאפ נמצאת בעיצומן של שיחות עם עמנואל טרי וסק הנרי, שחקני הפועל ירושלים והפועל ת"א בהתאמה.

קרשיאקה, שתשחק בעונה הבאה ביורוקאפ, המפעל השני בטיבו באירופה, כבר נמצאת עמוק בבניית הסגל בעקבות ביטול הליגה הטורקית בשלב מוקדם. על פי הדיווח, השיחות עם צמד הזרים שהפכו לבולטים בליגה, נמצאים בשלבים אחרונים והקבוצה מחכה לראות מי מהזרים הנוכחיים יחדשו את החוזה לפני כן.

הנרי בן ה-33, הגיע להפועל ת"א במהלך העונה החולפת כמחליפו של מארק ליונס ותרם מאז 13.8 נקודות למשחק לצד 4.3 אסיסטים. טרי, שהגיע גם כן באמצע העונה מבנדירמה, תרם 10.8 נקודות ו-7.9 ריבאונדים למשחק.

בנושא אחר, גם אקס מכבי ת"א, די ג'יי סילי, מצא יעד חדש בקריירה. סילי, ששיחק במכבי בין השנים 2016-2017 ובעונה החולפת שיחק בריטאס וילנה, יצטרף לסרגוסה בעונה הבאה וישחק בליגת האלופות. אקס נוסף של הצהובים, קצת טרי יותר, נמצא גם כן בדרכו ליעד חדש. מדובר בנייט וולטרס, שרק עז לא מזמן, ועל פי דיוווחים ביוון נמצא על הכוונת של פנאתינייקוס לעמדת הרכז.