הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

טל דן, שייאלץ לעבור ניתוח, ישחק מול פארמה

הקפטן שחש בכאבים עזים, יעמוד לרשות נס ציונה במשחק החשוב בתולדותיה

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  23.04.21 - 13:10

עירוני נס ציונה מתכוננת למשחק, אולי שניים - החשובים בתולדותיה, לא פחות. הקבוצה שרק עלה לליגה הבכירה בשנת 2013 תפגוש היום (שישי, 15:00) את פארמה הרוסית בחצי גמר היורופקאפ, שייערך בהיכל יד אליהו, ולכתומים צפויה אווירה ביתית במיוחד.

2,500 כרטיסים כרטיסים כבר נמכרו, מה שאומר שמאות בודדות של כרטיסים נותרו. הצפי הוא שבסופו של דבר ההיכל יהיה מלא ב-3,000 אוהדים, הכמות המקסימלית המותרת על פי תקנות הקורונה של פיב"א. הקבוצה הדפיסה גם כ-1,800 חולצות, שיחולקו לאוהדים עם הכיתוב Something new is coming, הסלוגן של הקמפיין האירופי של נס ציונה העונה.

הקפטן טל דן, נפצע כידוע ביד נגד הפועל חיפה וסובל מכאבים עזים, אך הוא צפוי לנסות לשחק, לאור המעמד המחייב שבו הוא רוצה לקחת חלק. הקיבוע על ידו של הקפטן הוותיק יוסר והוא אמור לקבל זריקה בכדי שיוכל לקחת חלק בחצי הגמר, ובתקווה גם בגמר. לאחר הפיינל פור הוא צפוי לעבור ניתוח שככל הנראה ישבית אותו עד לסיום העונה.

פארמה הרוסית היא הקבוצה האיכותית ביותר מבין השלוש שהגיעו ארצה לפיינל פור והיא מדורגת במקום ה-8 בליגת ה-VTB החזקה, עם 10 ניצחונות מול 14 הפסדים, כשרק בשבוע שעבר היא גברה על זניט סנט פסטרסבורג המצוינת.

הכוכב של הקבוצה הוא הרכז הליטאי אדאס יוסקביצ'יוס, שקולע בליגה 13.3 נקודות ומוסר 3.7 אסיסטים, וביורופקאפ הוא משתדרג ל-16 נקודות למשחק. בסגל של פארמה אמריקאי אחד בלבד, הגארד בן ה-36 לורנזו וויליאמס.