הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סלדן: "הרגשתי שקלארק היה איתי היום"

גיבור נס ציונה הקדיש את סל הניצחון לשחקן המכללות שנהרג

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.04.21 - 16:58

עירוני נס ציונה עשתה היסטוריה לאחר שעלתה לגמר היורופקאפ עם 80:81 על פארמה הרוסית, במשחק שבו ווין סלדן קלע את סל הניצחון, והקדיש אותו לטרנס קלארק, שחקן המכללות שנהרג בתאונת דרכים: "זה קשה. איבדנו מישהו הבוקר שהוא כמו אח קטן עבורי. ידעתי שאני צריך להגיע היום ולתת את הלב שלי, גם אם אקלע וגם אם אחטיא. אני מרגיש שהוא היה איתי היום. הראש שלי לא היה בכדורסל היום, רק כשהמשחק התחיל הצלחתי לחשוב על המשחק. כל האמוציות שלי עלו בסיום המשחק".

בראד גרינברג החמיא למי שקלע את סל הניצחון: "וויין הוא בחור שלוחם. לקח לו זמן להכנס לאיזור הנוחות שלו. בשני המשחקים האחרונים התרומה שלו עצומה לקבוצה. זה היה רגע מיוחד עבורו ועבור הקבוצה. היתה לו את התעוזה לרוץ על המגרש ולקחת את הזריקה הזאת".

על הניצחון עצמו אמר המאמן: "זה נפלא. זריקה נפלאה של סלדן. עשינו הגנה טובה מאוד במחצית השניה. עבדנו קשה בשביל זה והשחקנים נלחמו כולם. יופי של ניצחון. היינו בפיגור כמה פעמים במשחק ועשו לנו בעיות. אבל ההגנה שלנו היתה המפתח".

שר התרבות והספורט, ח״כ חילי טרופר בירך את נס ציונה: ״אני מבקש לברך את נס ציונה על ההישג המרשים.
הרבה נשמה, כישרון ומאמץ הביאו את נס ציונה לניצחון והרבה כבוד לכדורסל הישראלי. שמחתי להיות היום במשחק ולראות מקרוב את רוח הלחימה של השחקנים״.