"זכות": יוזמת 'מנהיגות קולעת' סיימה עונה

ניצן חנוכי ונמרוד לוי הגיעו לשוחח ולשחק עם ילדי הפרויקט

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  08.06.21 - 15:57
(צילום: אביב הברון ונועם גולדברג)
(צילום: אביב הברון ונועם גולדברג)

תגיות: ליגת ווינר

תחילת כתבה

אתמול (ב') התקיים בבית דני, שבשכונת התקווה בתל אביב, אירוע סיום העונה של הפרויקט החינוכי "מנהיגות קולעת", אשר מפעיל קבוצות כדורסל בפריפריה המשלבות בפעילותן תכני העצמה חברתיים. אל האירוע, אשר כלל טורניר כדורסל, זמן בריכה ושיחות סיכום קבוצתיות עם המדריכים, הגיעו 12 קבוצות המשתתפות בתכנית השנה, מיישובים כמו באר שבע, כרמיאל, קריית גת, עפולה, מעלה אדומים, בת ים, ירושלים ועוד.

האירוע התקיים בשיתוף מרכז עצמה, המרכז לאגודות ספורט עצמאיות, ונשאה בו דברים גם מנכ"לית עצמה, הגב' מירי שלו. אורחים מיוחדים בטורניר היו שחקני ליגת העל בכדורסל: ניצן חנוכי, אלוף המדינה ושחקן נבחרת ישראל לשעבר, ונמרוד לוי, שחקן הנבחרת בהווה ומחזיק גביע היורופקאפ עם עירוני נס ציונה. חנוכי ולוי שוחחו עם הילדים על התמדה, התנהגות, משמעת וגם הנאה מכדורסל - והתפנו גם לשחק איתם ולהצטלם.

ניצן חנוכי אמר: "אני שמח להיות פה, יוזמה מבורכת, תמיד כיף לבוא למפגשים עם ילדים. בתור ילד התרגשתי להגיע למפגשים כאלה עם שחקנים, ואם הגענו למצב שאנחנו היום אלה שמשמחים ילדים, אז זו זכות גדולה עבורנו". נמרוד לוי הוסיף: "כיף גדול להיות פה, "מנהיגות קולעת נשמעת כמו אחלה תכנית שתורמת הרבה לקהילה, אז זה כבוד גדול עבורי להיות חלק מזה, ואשמח להגיע שוב בעתיד".