הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"כישרון העל הישראלי": בסרביה מחכים למדר

בתקשורת עוקבים אחרי הרכש הצפוי של פרטיזן: "עסקה גדולה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.08.21 - 14:23

כל אוהדי הכדורסל הישראלי קיוו לראות את ים מדר בעונה הבאה במדי בוסטון סלטיקס, אבל עושה רושם שגם פרטיזן בלגרד תהיה יעד מספק. כפי שפורסם לראשונה הבוקר (שלישי) בערוץ הספורט, הרכז הכישרוני של הפועל ת"א נמצא על סף סיכום בקבוצה של ז'ליקו אוברדוביץ', שתפצה את האדומים ב-250 אלף דולר.

בתקשורת הסרבית כבר החלו לעקוב בדריכות אחר מעלליו של הישראלי: "פרטיזן כבר גיבשה את הקבוצה לעונה הקרובה, אבל היא מרגישה צורך להביא חיזוקים נוספים. הראשון, ככל הנראה, יהיה ים מדר. מדובר בכדורסלן מוכשר שגויס על ידי בוסטון כבחירה ה-47 בדראפט העונה שעברה. זה יכולה להיות עסקה גדולה עבור פרטיזן, הוא יכול להיות המחליף של דאלאס מור".

"עבור אוהדי פרטיזן, זו אחת התקופות המרגשות הקיץ", נכתב ב"מוצארט" - שכינו את מדר "כישרון העל הישראלי". "הגעתו של אוברדוביץ' הביאה לחיזוקים רציניים, מה שמראה שהשאיפות של הקבוצה הן לחזור ליורוליג. בעו היריבה הנצחית, הכוכב האדום, מתחזקת - פרטיזן לא נשארת בחיבוק ידיים".

החתימה המתקרבת בפרטיזן מגיעה דווקא על רקע העובדה שגם בוסטון סלטיקס הציעה לגארד הישראלי חוזה דו כיווני, אלא שהוא צפוי להעדיף את ההצעה מפרטיזן. הקבוצה של אוברדוביץ' תשחק בעונה הקרובה ביורוקאפ, אבל בנתה סגל יקר ואיכותי שאמור לשחק בעונה הבאה ביורוליג, עם שמות כמו קווין פאנטר וזאק לידיי.