הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נכנס לנעליים גדולות: בסרביה ניתחו את מדר

תפקוד הרכז תחת אוברדוביץ' וסימן השאלה לגבי הישראלי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.09.21 - 12:11
תחילת כתבה

אחרי שהרשים עם 12 נקודות בהופעה השנייה הלא רשמית במדי פרטיזן בלגרד, שנוצחה על ידי ציבונה זאגרב, בסרביה ניתחו את תפקידו המיועד של ים מדר בפאזל החדש של ז'ליקו אוברדוביץ'.

קווין פאנטר, שצפוי להיות הגארד הבכיר של פרטיזן, אמנם נעדר מההתמודדות אך למרות זאת ב'דאנאס' משערים כי הישראלי יקבל תפקיד מפתח בפרויקט של אוברדוביץ'. "עמדת הרכז של פרטיזן תהיה תחת מבחן גדול העונה. לפי המשחק מול ציבונה, מסתמן שמי שימלאו אותה יהיו מדר, דאלאס מור ואלכסה אברמוביץ'", כתבו בסרביה. "יהיה מעניין לראות איך הם ישתלבו בסגנון המשחק שאוברדוביץ' מנסה להטמיע בקבוצה".

"אפשר להבחין כי מדר ומור נראים קצת פחות מתאימים לסגנון הזה, כי הם קצת נמוכים ועלולים להיקלע לבעיות בשל כך בצד ההגנתי", בסרביה הביעו חשש. "חוץ מזה, מדר אמנם נחשב לשחקן פיק אנד רול טוב בישראל, אבל הוא יצטרך לעשות קפיצת מדרגה בתחום הזה בפרטיזן כמו גם מור".

בידיעה גם ציינו כי לאורך ההיסטוריה המאמן הוותיק העניק חשיבות אדירה למומחי פיק אנד רול כמו דימיטריס דיאמנטידיס, ניק קלאתיס וקוסטאס סלוקאס: "לז'ליקו היו הרבה רכזים שעשו את ההבדל - הפוינט גארד המוביל שלו הוא תמיד שחקן מפתח. העונה הוא יצטרך למצוא אחד כזה, ועדיין לא ברור מי זה יהיה".