הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צעד מהבתים: "חצי הגמר לא מקנה לנו יתרון"

הפועל חיפה מתכוננת לביירות'. חסין: נצטרך להרים את הרמה

רועי כהן
רועי כהן  30.09.21 - 17:31

צעד אחד משלב הבתים: אחרי שגברה על קרסנויארסק בחצי הגמר, הפועל חיפה תפגוש מחר (שישי, 15:30, שידור ישיר באתר ערוץ הספורט) את מאדי ביירות' הגרמנית. המנצחת בעימות תעפיל ישירות אל הדבר האמיתי - ותשובץ יחד עם קפפנברג מאוסטריה, קלוז' מרומניה ולונדון ליונס מאנגליה.

הבוקר, הקבוצה עברה טיפולים, ולאחר מכן הגיעה לאימון וידאו ואימון מסכם. המאמן, אלעד חסין, שמר על פרופורציות: "״הניצחון בחצי הגמר, גדול ככל שהיה, לא נותן לנו שום יתרון לקראת הגמר. נצטרך להרים מחר את רמת המשחק שלנו לפחות כמו ברבע הרביעי נגד הרוסים״.

גם יושב ראש המועדון, יובל רוסמן, התייחס למעמד: ״הגענו למעמד חשוב ביותר מבחינת המועדון והבנייה שלו כקבוצת צמרת בכדורסל הישראלי. אני מאמין שהשחקנים יתנו את הכל על המגרש כדי שיהיה לנו חורף חם ברוממה״.

ובנושא אחר, בהפועל חיפה תחזקו גם את האמונה וביקרו בבית הכנסת של נציגות חב"ד בעיר הסיבירית.

ראשי הפועל חיפה, ובראשם יו"ר המועדון, יובל רוסמן, המנכ״ל רון פלדהיים, עוזר המאמן אילן עמר, וארבעה מאוהדי הקבוצה מחיפה המלווים את הקבוצה, הפתיעו בשמחת תורה כשהגיעו לבית הכנסת של נציגות חב״ד והרב בני וגנר, לחגיגות שמחת תורה. במקום נרשמה התרגשות גדולה כשמנהל הקבוצה הביא משלוח מיוחד של דגלי שמחת תורה ושקיות ממתקים לילדים.

אנשי הקבוצה רקדו עם ספרי התורה והצטרפו לקידוש.  הרב וגנר כיבד את רוסמן בפתיחת היכל הקודש ואת פלדהיים העלה לשיר את ״האדרת והאמונה״. רוסמן הזמין את אנשי הקהילה להגיע למשחק, וחמישה אכן הגיעו וזכו לראות ניצחון ישראלי.