הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"יש לו עתיד מזהיר": קורוקס החמיא למדר

חברו של הישראלי לפרטיזן: "הוא צעיר ולומד את המשחק"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.10.21 - 16:55
"כמו סטף וקליי" (GETTY)
"כמו סטף וקליי" (GETTY)

המסע של ים מדר בפרטיזן בלגרד נמשך: אתמול (שלישי), הגארד הישראלי קלע 13 נקודות במדי הקבוצה הסרבית שניצחה 97:106 את המבורג הגרמנית ביורוקאפ, והמשיכה רצף של חמישה נצחונות רצופים בכל המסגרות מאז פתיחת העונה. לא מעט אנשים התרשמו ממדר, וביניהם גם חברו לקבוצה, הליטאי רודיונס קורוקס, שהתראיין ל"באסקט ניוז" - ובין היתר, התייחס גם למדר.

"הוא בחור נפלא", אמר עליו הליטאי, "איני יכול להגיד שהוא מזכיר את עצמי, כי הוא רכז, אבל הוא צעיר ולומד המון. העתיד מאוד מזהיר עבורו, אם הוא יעבוד קשה ויבין את המשחק". קורוקס, שגם עבר ב-NBA, סיפר גם על זווית מעניינת לפתיחת העונה של מדר, בליגת הקיץ: "דיברנו קצת על הליגה ועל איך הוא הרגיש שם. הוא אמר לי שהוא אהב את זה, והוא היה שמח להיות חלק מהארגון של בוסטון. זה היה טוב עבורו. בוסטון טובה מאוד לשחקנים אירופאיים".

גם בתקשורת הסרבית לא נשארו אדישים לשחקן הכחול-לבן. "כשמדר התעורר הוא לקח חלק חשוב בריצה הגדולה של פרטיזן", נכתב בתקשורת המקומית. "הישראלי מילא תפקיד קריטי במיוחד במהלך הרבע השני, והעניק תמיכה נהדרת עבור קווין פאנטר. מדר, פאנטר ודאלאס מור הוליכו את החבורה של ז'ליקו אוברדוביץ' בתצוגת הקליעה בדרך לניצחון".

באשר לאוהדים ברשתות, הם נהנו ממה שראו. "מדר ופאנטר הם סטף קרי וקליי תומפסון של אירופה", נכתב, כשבציוץ אחר, בוסטון סלטיקס, שבחרה במדר בדראפט ומחזיקה בזכויות עליו, תויגה ונשאלה לשלומה בהקשר לתצוגת השחקן ברמיזה ברורה לעתיד.