הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אלון מונה לראש תחום הכדורסל בווינגייט

המנהל של גליל עליון יהיה אחראי על דור העתיד של המאמנים

רועי כהן
רועי כהן  24.10.21 - 21:42

תגיות: יונתן אלון

מינוי מעניין מאוד במכון הלאומי וינגייט: יונתן אלון, שמשמש כמנהל המקצועי של הפועל גליל עליון, מונה לראש תחום כדורסל בבית הספר למאמנים, אותו מנהל יעקב ג'ינו. אלון יהיה אחראי על כלל מערך קורסי המאמנים והמדריכים.

אלון מתכנן לעדכן את מסלולי ההדרכה, לרענן את כל התכנים ולעדכן אותם בהתאם להתפתחויות בכדורסל המודרני בשנים האחרונות עם פתיחת קורסים חדשים ופורצי דרך שנועדו לשפר את רמת הכדורסל בישראל. אחת המטרות בבית הספר למאמנים הוא ליצור מחלקות ממוקדות בכל מישורי האימון ולבנות אותם כתחומי התמחות נפרדים - החל מילדים, דרך מחלקות הנוער ועד אימון בוגרים.

ג'ינו סיפר: "העובדה שמכון וינגייט הוא כעת מכון לאומי, שפועל תחת המטרייה של משרד הספורט, מאפשרת לנו לתכנן קדימה ולשפר משמעותית את רמת הקורסים. מה שאנחנו בונים זה למעשה פורמט של 'מאמני דור העתיד', זה מסלול מאוד יוקרתי שכולל השתלמויות בחו"ל ואנחנו למעשה מאוד סלקטיביים בחניכים שמתקבלים לתוכנית".

על הבחירה באלון הסביר ג'ינו: "חיפשנו מישהו צעיר, שמצד אחד חי את התחום ברמה היומיומית, אבל גם יש לו את הזמן והיכולת להשקיע את כולו בבנייה המחודשת של הקורסים. יונתן הדריך אצלנו במחזורים קודמים והתרשמנו מהידע העצום שלו, מהגישה שלו לדברים ומהאוריינטציה שלו להכניס אלמנטים חדשניים במסלולים השונים".

אלון עצמו המריא היום לגרמניה, שם יעביר את השבוע קרוב בהשתלמות מיוחדת בבאיירן מינכן, ולאחר מכן ימשיך לשטרסבורג להשתלמות נוספת. זאת ברקע פתיחת העונה הטובה של הפועל גליל עליון, שעומדת על שני נצחונות רצופים.