הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

יש פוטנציאל: על הליגה החדשה של מקגריידי

כוכב העבר פותח במיזם עסקי חדש - ליגת 1V1 מקצועית. כל הפרטים בכתבה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.01.22 - 00:15
מיזם עסקי חדש. טרייסי מקגריידי (getty)
מיזם עסקי חדש. טרייסי מקגריידי (getty)

8 שנים עברו מאז ראינו את טרייסי מקגריידי לאחרונה על פרקט NBA. השחקן, שזכור בעיקר מתקופתו במדים של יוסטון רוקטס, היה ידוע במהלכים היצירתיים שלו וביכולת שלו לנצח כמעט כל שחקן באחד על אחד. אם ככה מי מתאים יותר מאשר "טי מאק" כדי לפתוח ליגה שכל כולה מבוססת על טהרת ה-1V1?

ביום חמישי האחרון, מקגריידי התארח בתכנית "הופר ויז'ן" של ג'מאל קרופורד וקוונטין ריצ'רדסון, שם הוא דיבר על המיזם העסקי החדש שלו - "Ones Basketball Association": "אני יוצר משהו, ליגת אחד על אחד שתפעל בכל רחבי הארץ. לא טורניר - ליגה, לבני 18 ומעלה". התגובה הנרגשת של קרופורד, שביקש להיות חלק מהפרויקט בצורה כלשהי, עוררה עניין סביב הליגה החדשה, שעדיין לא ברור מתי תצא לדרך.

באופן כללי, עדיין אין הרבה מידע על הפרויקט של מקגריידי, שמאז פרישתו לקח חלק במיזמים עסקיים רבים, אבל מה שהדגיש הכוכב לשעבר הוא שהליגה תהיה מקצועית לחלוטין ושהיא כבר עברה את שלב התכנונים ועברה לשלב העסקי שלה: "מי שירצה בכך, יוכל לשחק".

ההצלחה של "ביג 3", ליגת השלוש על שלוש שיצר הראפר "אייס קיוב", כבר חשפה את הרצון של חובבי הכדורסל לליגות מיוחדות יותר מה-NBA המסורתית שכולנו מכירים. כשמחשבים גם את הפופולאריות של מהלכים יחידניים בליגה הטובה בעולם, אנו מקבלים פרויקט עם קונספט מרגש, שעשוי ליצור מהלכים ויראליים רבים. אם "טי מאק" ינצל את הקשרים שלו ברחבי הליגה, אנו עשויים לקבל מיזם רווי כוכבי עבר והווה, שידביקו אותנו למסך ויספקו רגעים שיהיה קשה לשכוח.