הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תעלומה בסרביה: למה ים מדר לא קיבל דקות?

הישראלי לא שותף מול זאדאר, אוברדוביץ' הגדיל את המסתורין: "הוא כשיר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.01.22 - 12:40

פרטיזן בלגרד של ים מדר הביסה אמש (שני) את זאדאר 72:103, אבל באשר לליגיונר הישראלי היה מדובר בערב פחות חיובי במובן האישי. הרכז קיבל מנוחה, מה שהוביל את התקשורת הסרבית לתהות - "האם לישראלי יש בעיות בקבוצה?".

זה לא סוד שמדר לא בשיאו לאחרונה, וגם בשלושת האימונים האחרונים של הקבוצה הוא לא לקח חלק. במשחק הקודם בו שותף, הוא לקח חלק ב-9 דקות בלבד בהפסד במסגרת היורוקאפ מול קובאן, אז תרם 2 נקודות, אסיסט וריבאונד. "לים מדר אין שום בעיה", התייחס לסוגיה מאמנו, ז'ליקו אוברדוביץ', לאחר שנשאל על ידי העיתונאים הסקרנים לגבי הסיטואציה, מה שרק הגדיל את המסתורין סביב מצבו של הישראלי.

אגב, מי שכן קיבל את הקרדיט ותרם כבר בבכורה שלו בקבוצה, הוא מתיאס לסור שעם 11 נקודות ו-8 ריבאונדים פתח את הקדנציה בצורה טובה. אוברדוביץ' התייחס גם אליו ונשמע מרוצה למדי: "הוא עושה דברים טובים על המגרש. זה שחקן עם הרבה אנרגיה ואגרסיביות, אנחנו נמשיך להשתמש בו בכל דרך אפשרית, הוא עשה משחק נהדר".

מי שמיהר לברך את הצרפתי, הוא חברו לקבוצה לשעבר ג'יימס נאנלי. "משחק מצוין אח קטן", כתב לו בטוויטר וסחט תגובה ומסר מעניין מצד הסנטר עצמו: "תודה אח, תשאר מוכן, כדי שלא תצטרך להתכונן מחדש".