הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"פריניב" תאמץ את ליגת העל לנוער

חברת המיצים הטבעיים תממן את הבמה לדור הבא של הכדורסל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.05.22 - 13:51
(איגוד הכדורסל)
(איגוד הכדורסל)

לראשונה: נותן חסות לליגת העל לנוער בכדורסל. יצרן המיצים הטבעיים פריניב חתם היום על הסכם חסות ראשון וראשוני. החסות תלווה בפעילויות משותפות נוספות של שני הגופים לאורך העונות, הן בין האוהדים והן בפעילויות משותפות של שני הגופים ברשתות החברתיות ועל המגרש, כמו כן, שיתוף הפעולה יכלול את השתתפות שחקני הקבוצות השונות באירועים מרכזיים של המותג במהלך העונות ובכל רחבי הארץ.

מנכ"ל "פריניב", עידו יניב, בירך על החסות: "אני חושב ששיתוף הפעולה שלנו עם ספורט וכדורסל בפרט מהווה נקודת מפתח חשובה לפרי ניב ומהווה מהלך שיווקי שיחשוף אותנו לקהל יעד חדש. פריניב מאמינה ,שתמיכה בקהילה במסגרת הספורט ,מהווה את אחד מערכי החברה המובילים "

מאיגוד הכדורסל נמסר: "אנו מודים לחברת פריניב על ההחלטה החשובה להפוך לנותן החסות לליגת העל לנוער בשנים הקרובות. מדובר בליגה חשובה מאוד, בה גדל דור העתיד של הכדורסל הישראלי. בשנים האחרונות האיגוד השקיע רבות בליגה הזו וכל המשחקים משודרים בערוץ הספורט או באמצעות מצלמות פיקסלוט המרושתות בכל המגרשים. בזכות שיתוף הפעולה הזה נוכל להרחיב עוד יותר את הפעילות, החדשנות והחשיפה של הליגה וכך להגיע לקהלים חדשים ולשפר את חווית הצפייה לקהל במגרשים ואלו הצופים בה בבתים".