הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

כמו בשדה קרב: צפו בבלאגן של אוהדי פרטיזן

חפצים רבים הושלכו, אוברדוביץ' ביקר. מדר נדהם: "חוויה של פעם בחיים". ראדוניץ': "נתאמן על התקפה על הקרח"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.06.22 - 12:28

לא רק בישראל. פרטיזן בלגרד הצליחה לצמק אמש (רביעי) את סדרת גמר הפלייאוף בליגה האדריאטית ל-2:1 מול הכוכב האדום בלגרד, אך מה שתפס את הכותרות הייתה ההתנהגות של אוהדי פרטיזן, שזרקו שלל חפצים לעבר שחקני הכוכב לפני המשחק ובמהלכו. צפו בזריקת החפצים של אוהדי פרטיזן לעבר שחקני הכוכב בנגן הווידיאו למעלה.

האירועים, שהגיעו שלושה ימים בלבד לאחר אירועים דומים במשחק שאותו אירחה הכוכב האדום, הובילו לתגובות רבות וביקורת מצד שני המאמנים - ז'ליקו אוברדוביץ' ודיאן ראדוניץ'. בנוסף, הכוכב עירערה על המשחק: "זה היה הכל חוץ ממשחק כדורסל", טענו.

נציגנו בפרטיזן, ים מדר, שסיים את המשחק עם 7 נקודות, סיפר על האווירה: "זה משוגע, ממש משוגע. מעולם לא שיחקתי משחק כזה, מעולם לא חוויתי משהו כזה, חוויה של פעם בחיים". על המשחק עצמו אמר: "לא הייתה לנו ברירה, היינו חייבים לנצח ועשינו את הכי טוב שיכולנו. במצב שבו העונה מונחת על הכף היינו צריכים להשאיר את הלב על הפרקט. זה היה ניצחון גדול עבורנו שהראה את האופי שלנו".

נחזור למה שהתרחש אתמול בעקבות זריקת חפצים 57 שניות לסיום המשחק, אז החליטו השופטים לרוקן את אחד היציעים של פרטיזן במהלך שעצר את המשחק ל-30 דקות. "היום השופטים לקחו החלטה לרוקן חלק מהיציע וזה היה מוצדק לגמרי, אבל למה זה לא קרה במשחק הקודם? ביטחון השחקנים וכל מי שנמצא על הספסל זה הדבר הכי חשוב, עם זאת, למה זה היה שונה מהמשחק הקודם?", טען אוברדוביץ'.

"מהיום הראשון אמרתי שצריך לעשות משהו כדי להרגיע ולשחק כדורסל. זו ליגה רצינית וכדי להיות רציניים כל השחקנים צריכים שיכבדו אותם. אני פונה לאוהדי פרטיזן לא לעשות את זה שוב לעולם ולאפשר ליריבה לשחק כדורסל. התמונות מהמשחק הזה רצות בעולם, כמו גם מלפני שלשוה ימים. מה אנשים יחשבו ויגידו עלינו? זו בושה גדולה, גם מה שהיה היום וגם לפני שלושה ימים".

"אני מקווה שהפרקט יהיה פחות מחליק במשחק מספר 4", התייחס דיאן ראדוניץ', מאמן הכוכב האדום לזריקת החפצים של אוהדי פרטיזן, "אולי אנחנו צריכים להתחיל להתאמן בהתקפות על קרח. עם כל המאמץ והאווירה הנהדרת, זה משפיע על איכות המשחק וגם יכול להיות מאוד מסוכן".