הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו: הפועל ת"א כפתה משחק 3 בגמר הנוער

60:70 לאדומים על גלבוע מעיינות. דולינסקי כיכב עם 22 נק', 28 ללמפרט

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.06.22 - 21:46

הולכים למשחק שלישי. בתום קרב הירואי הערב (שלישי) בעין חרוד, הפועל תל אביב השוותה את סדרת גמר ליגת העל לנוער ל-1:1 עם 60:70 על הפועל גלבוע מעיינות. אילי דולינסקי כיכב עם 22 נקודות, ניב למפרט הציג יכולת אדירה בצד השני (28 נקודות) שלא הספיקה. בשישי: משחק מספר 3.

גלבוע, שחזרה למעמד הגמר לראשונה מאז 2017, קיוותה לשחזר את הניצחון במשחק הקודם ולחגוג אליפות ראשונה בתולדותיה לעיני הקהל הביתי בעין חרוד. אך ציפיות לחוד מציאות לחוד.

כשגם היא מחפשת אליפות ראשונה בהיסטוריה שלה, הפועל תל אביב הגיעה נחושה מאוד להתמודדות בצפון בידיעה שכל תוצאה מלבד ניצחון משמעותה סיומו של החלון.

ונדמה שמי שהגיע מוכן יותר מכולם לקרב הוא אילי דולינסקי, שצלף 22 נקודות והוביל את חבריו לניצחון מרשים. בצד השני, היה זה ניב למפרט שהוכיח כי מקומו כבר בכדורסל בוגרים עם 28 נקודות ודומיננטיות מוחלטת על הפרקט, אך לצערו לא הצליח לסחוף את חבריו לאליפות כבר הערב.

בשישי הקרוב יפגשו הפועל תל אביב והפועל גלבוע מעיינות לקרב ישיר על התואר, כשהאדומים מהמרכז יארחו את ההתמודדות ויקוו לחגוג לראשונה אי פעם. ניצחון של הקבוצה מהצפון יזכה אותה בטרבל אדיר הכולל אליפות, גביע המדינה ואליפות התיכונים.