הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אני הכי אתלטי בקבוצה": בראון ב-TBT

הרכז של הפועל חובר למיקרופון בחצי הגמר של הטורניר - והתוצאה משעשעת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.08.22 - 18:00
"הכי אתלטי בקבוצה". בראון
"הכי אתלטי בקבוצה". בראון

אחרי טורניר מרתק, גמר אליפות TBT בכדורסל יתקיים מחר (שלישי) בין שתי קבוצות: "Blue Collar U" וקבוצתו של ג'ייקובן בראון, "Americana for autism". הרכז של הפועל ת"א קיבל פוקוס מיוחד בשבילו, כשהרשתות החברתיות של הטורניר פרסמו סרטון שלו עם תיעוד ממשחק חצי הגמר בטורניר, או במילים אחרות: "מייק'ד אפ".

האישיות המיוחדת של בראון לא חמקה מעין המצלמה וכפי שתוכלו לראות בנגן הווידאו למעלה, נראה כי חודשיים אחרי שחתם על חוזה חדש אצל האדומים, בראון נהנה מאוד מהפגרה שלו. בכותרת של הסרטון של ברשתות החברתיות קיבל הרכז את התיאור: "האיש הכי משעשע באליפות ה-TBT!".

בסרטון ניתן לראות את בראון מתחמם לקראת המשחק, מדבר לעצמו ואפילו שר מידי פעם את המילים של השירים שמתנגנים ברקע. אפילו שיחות משעשעות עם קהל באולם והאמוציות שהוא מציג במהלך המשחק. סרטון מעניין שמניב הצצה קטנה לאופי של בראון.

בראון רשם עד כה חמישה משחקים בטורניר ולפני שיעלה לפרקט מחר למשחק האחרון, הוא רשם עד כה 8.6 נקודות למשחק, לצד 3.2 אסיסטים ו-3.2 ריבאונדים. היכולת של הרכז האדום מחוץ לקשת גם היא הגיעה אל הטורניר ובראון עומד על 46.7 אחוז לשלוש, יחד עם 51.7 אחוז מהשדה ו-ללא החטאה אחת מקו העונשין.