הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אם מכבי תל אביב תציע וזה יתאים, אשמח לשחק אצלה"

קאבוקלו לשליח ערוץ הספורט: "זו קבוצה נהדרת, אני אעשה את הטוב ביותר"

יואב מודעי, שליח ערוץ הספורט לארה"ב
יואב מודעי, שליח ערוץ הספורט לארה"ב  13.10.23 - 09:30

ברונו קאבוקלו היה אחראי לאחת הסאגות המוזרות של הקיץ בכדורסל האירופי, סאגה שטרם הסתיימה. הפורוורד, שהצטרף למכבי רעננה למסע המשחקים שלה נגד קבוצות ה-NBA עשה זאת לאחר שהבריז מפתיחת האימונים של ונציה, אצלה חתם בתחילת הקיץ, וכעת מנסה להגיע לקבוצה גדולה יותר בעקבות עונה אדירה אשתקד באולם ומונדובאסקט איכותי עם ברזיל.

הלילה (בין חמישי לשישי) הפורוורד קלע 8 נקודות והוסיף 7 ריבאונדים בהפסד 135:103 של רעננה לברוקלין נטס, ולאחר מכן התפנה לענות לשאלות ערוץ הספורט. "להצטרף לרעננה הייתה החלטה מאוחרת", סיפר, "שיניתי סוכן והרבה דברים השתנו עבורי. ההזדמנות הזאת הופיעה וחשבתי שזאת הזדמנות טובה עבורי ואני פה ונהנה".

על המצב שלו מול ונציה אמר: "רציתי ללכת לשם, הסוכן הקודם שלי חתם שם על חוזה עבורי בשלב מוקדם, אבל אני חושב שבדרך שבה שיחקתי אני יכול להגיע למקומות גדולים יותר. זה שום דבר נגד ונציה, אבל זאת הקריירה שלי. יש אנשים שלא אוהבים את זה, אבל זאת הקריירה שלי".

"מכבי ת"א קבוצה נהדרת", התייחס לצהובים, "אף פעם לא קיבלתי מהם הצעה, אם אקבל כזאת וזה יהיה מתאים באותו רגע, אני אשמח לשחק שם. היורוליג זאת ליגה נהדרת ואפשר לשחק שם, ואם זאת מכבי תל אביב ואני אהיה מוכן, אני אעשה את הטוב ביותר שלי".