הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בושה: ים מדר נפגע בפניו ממטבע שהושלך מהיציע

אירוע חמור בטורקיה: אוהדי בשיקטאש קיללו את הישראלי של פנרבחצ'ה מהפתיחה וברבע השני גם גרמו לפתיחת הגבה שלו. המשחק נעצר וחודש, הרכז קיבל טיפול ושב לשחק ברבע השלישי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.12.23 - 20:26

תגיות: ים מדר

יומיים אחרי סל הניצחון האדיר של ים מדר מול ריאל מדריד, הרכז הישראלי נקלע לאירוע מכוער במיוחד במהלך משחק הליגה של פנרבחצ'ה נגד בשיקטאש. במהלך הרבע השני מדר נפגע ממטבע שנזרק לעברו, מה שגרם לו לחתך בגבה ומה שהוביל את השופטים לעצור את המשחק.

האווירה במשחק הייתה חמה מהרגע הראשון כאשר אוהדי הקבוצה המקומית קיללו ללא הפסקה את השחקן הישראלי. בשלב מסוים ברבע השני אחד מאנשי הנהלת פנרבחצ'ה התלונן על התנהגות האוהדים, מה שהוביל לזריקת חפצים לעברו ולעבר שחקני הקבוצה. מטבע שנזרק מהיציע פגע בראשו של מדר.

הרכז תפס את ראשו ונשכב על הרצפה בזמן שהוא התחיל לדמם ולאחר מכן איטודיס, הצוות הרפואי ומספר שחקנים הקיפו את מדר וטיפלו בו. לפי העדויות במגרש אגב, האוהדים המקומיים המורעלים התגאו בפציעה של מדר ומחאו כפיים.  

לאחר הטיפול במדר ועצירת המשחק למספר דקות השופט הראשי הזהיר כי המשחק יפוצץ אם אוהדי הקבוצה המקומית לא ירגעו. בנוסף, גם מאמן בשיקטאש, דושאן אלימפייביץ', פנה במיקרופון לאוהדים ואמר להם שיעצרו את ההתנהגות שלהם.

לאחר שקיבל טיפול ונח גם במחצית, מדר שב לפרקט במהלך הרבע השלישי עם חבישה על הגבה. בסופו של דבר פנר הפסידה 68:64 לבשיקטאש וירדה למאזן 2:8 בליגה. מדר עצמו סיים עם 5 נקודות, 2 ריבאונדים ואסיסט ב-23 דקות.