הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"פרובוקציית מנהל פנר גרמה לפגיעה במדר"

בשיקטאש בהודעה רשמית: "מתנצלים בפניו, זו התנהגות לא מקובלת"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.12.23 - 16:08

אחרי הסערה בה נזרק חפץ שפגע בים מדר וההודעה החריגה של פנרבחצ'ה שיצאה להגנת הישראלי, כעת הגיעה התגובה של בשיקטאש. הקבוצה שאוהדיה היו אחראים לתקרית האלימה התנצלה בפני מדר, אך גם הפנתה אצבע מאשימה כלפי מנהל פנרבחצ'ה, שהלהיט את היצרים.

"האווירה שנוצרה על ידי יותר מ-15,000 אוהדים בהיכל הספורט סינאן ארדם הראתה שוב את התשוקה של אוהדי בשיקטאש לספורט ולצוות שלהם והייתה מוערכת על ידי כולם", ההודעה של בשיקטאש נפתחה, "במחצית הראשונה של המשחק התרחשו אירועים שלעולם לא היינו מוכנים שיקרו, וכתוצאה מכך חפץ זר פגע בשחקן הקבוצה היריבה. מצב זה אינו מקובל עלינו וזו התנהגות שאנחנו אף פעם לא נסכים לה. אנו שולחים איחולים לים מדר, שנפצע לצערנו".

הקבוצה הטורקית המשיכה בדבריה והפנתה אצבע מאשימה למנהל הקבוצה הטורקית: "אנחנו מביעים סולידריות, אך אין להתעלם מהנקודות הבאות: מנהל הקבוצה היריבה הגיע למושבי השטח השמורים להם כאדיבות בצורה מתריסה, בניגוד להנחיות ומשך את תשומת לב אוהדינו. בהמשך, ברגעים, בהם הקבוצה שלנו צברה תאוצה ופתחה את הפער מהמגרש, הוא ניסה להתגרות באוהדים שלנו על ידי התנגדות לשופטים בצורה מוגזמת וגרם לאירועים לא רצויים. ההתנהגות הפרובוקטיבית של מנהל הקבוצה היריבה כלפי האוהדים שלנו, כשהיה צריך לשמש דוגמה, גרמה לספורטאי שלו להיפצע. חבל לאדם מסוים לנסות להאפיל על הצלחת הצוות השחור-לבן שלנו ולרדוף אחרי משחקים קטנים, וחבל לקהילה שהוא מייצג".

בסיום, למרות הביקורת, בקבוצה הדגישו את התנצלותם בפני מדרי: "ברצוננו לציין שוב כי אירועים אלו אינן התנהגויות שאנחנו מאשרים. על מנת שהספורט הטורקי יתפתח ויהווה דוגמה, אנחנו קוראים לרשויות להטיל את העונשים הנדרשים על מי שגורם לאירועים אלו שאיננו מוכנים שיקרו"