הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"מקרה מדר מטריד, זו נקודת שפל לכדורסל"

בבאסקטניוז תקפו: "משוגע שדבר כזה קרה, איך זה בכלל יתכן?"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.12.23 - 16:26

מה שקרה לים מדר לפני מספר ימים הסעיר את אירופה כולה. מי שקלע סל ניצחון עצום נגד ריאל מדריד עלה שוב פעם לכותרות מסיבות מצערות לאחר שנפצע מעל עינו ממטבע שנזרק עליו על ידי אוהדי בשיקטאש במשחק של פנרבחצ'ה מולה בליגה המקומית. כעת, בפודקאסט של באסקטניוז התייחסו לאירוע ותקפו בחריפות.

"כולנו מכירים את היריבות הזו, אבל אלוהים, זה משוגע שדבר כזה קורה במשחק כדורסל", אמר דונטאס אורבונאס, "איך זה יכול להיות שב-2023 כששחקן נפגע מחפץ וכמעט מאבד את הראייה בעין שלו ממשיכים לשחק? זה מפתיע מאוד, מה עוד צריך לקרות כדי להעביר מסר ברור - במקרים כאלה אי אפשר לשחק, שהאוהדים יעזבו את המגרש ואנחנו נסיים את המשחק".

אורבונאס המשיך: "לא אהבתי אם את הודעת בשיקטאש שהאשימה את מנהל פנרבחצ'ה. אין שום תירוץ לפגוע בשחקן ולהמשיך לשחק. זו נקודת שפל מהשבוע האחרון. אני לא מופתע שאנשים חסרי היגיון, אני מופתע מזה שלא עושים כלום נגד זה כדי להגן על השחקנים, זה מטריד".

אוגוסטס סוליאוסקאס דיבר בטון דומה, ואמר: "אני לא מבין למה אנשים משחררים עצבים עם לזרוק על שחקנים חפצים במשחק כדורסל. יש יריבויות בין קבוצות אבל דבר כזה לא אמור לקרות. זה לא בסדר וזה כל כך עצוב".