רם נפצע, ייעדר מפגש הדייויס נגד פורטוגל?

נפגע לפני הופעתו בטורניר יחידים אחרי מספר שנים שבהן שיחק זוגות: "זו נראה פציעה לא קלה"

דניאל רוט  22.03.12 - 12:25
אנדי רם. ישחק בעוד כשבועיים?
אנדי רם. ישחק בעוד כשבועיים?
תחילת כתבה

האם אנדי רם ישחק עם נבחרת הדייויס בהתמודדות נגד פורטוגל? קשה עדיין לדעת. שחקן הזוגות של ישראל נפצע הבוקר (חמישי) ועלול להיעדר מהמפגש נגד הפורטוגלים שייערך ב-6-8 באפריל נגד ברמת השרון במסגרת הבית האירופאי אפריקני.

"היום בבוקר נפצעתי ונראה לי שזה משהו רציני ואני צריך לבדוק את זה", אמר רם לאתר ערוץ הספורט. הטניסאי אמור להתחרות בשבוע הבא בטורניר היחידים "סטיל אופן" שנערך בדן אכדיה בהרצליה אחרי ששיחק פעמיים (2006 ו-2008) בלבד ביחידים מאז 2003. ""הרבה זמן לא שיחקתי ביחידים. זו תקופה יבשה יחסית ואני רוצה לאתגר את עצמי", הוסיף. כאמור כתוצאה מהפציעה הוא עלול להחמיץ את האירוע.

הישראלים יאבקו בבית האירפאי-אפריקני כאשר המנצחת עולה לפלייאוף על העליה לבית עליון ואילו המפסידה תרד לפלייאוף על הירידה לבית התחתון. לנוכח העובדה שהפורטוגלים יותר טובים על משטחים איטיים, שינו את המשטח ברמת השרון למהיר על ידי הוספת שכבת צבע דקה, מה שייתן יתרון לישראלים.

יושב ראש האיגוד, אסי טוכמאייר, התייחס לטורניר בהרצליה ולדייויס. ""יש לנו פה אירוע מקסים. הגיע לפה לארץ שחקנים לטורניר שימשך שלושה שבועות. אנדי רם ישחק נגד שחקנים ברמה שלו וזה תהיה הכנה לקראת פורטוגל. הדייויס? ברמה המקצועית, נשתדל לעשות את המקסימום גם כשהקהל יהנה וגן שנעבור. האוהדים יצטרכו לקחת הפסקה מהבישולים לליל הסדר".