הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

קלאסיקו בדוחא: אזארנקה וסרינה וויליאמס ייפגשו בגמר

האמריקנית עברה את שראפובה, הבלארוסית דילגה מעל ראדוונסקה. צ'לנג'ר קווימפר: דודי סלע הודח בחצי הגמר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.02.13 - 22:45
סרינה. משוכה קשה מחכה לה בגמר (gettyimages)
סרינה. משוכה קשה מחכה לה בגמר (gettyimages)

כנראה שהמקום הראשון בעולם מגיע לה: סרינה וויליאמס המשיכה להרשים בטורניר דוחא והעפילה היום (שבת) לגמר לאחר שגברה על מריה שראפובה (3 בעולם). במשחק על כל הקופה, תפגוש האמריקנית הוותיקה את זו שתפנה את מקומה בפסגת הדירוג, ויקטוריה אזארנקה, שדילגה מעל לאגניישקה ראדוונסקה (4).

סרינה, למען האמת, עשתה לעצמה את החיים קלים. 73 דקות בלבד לקחו לה כדי לטאטא 3:6, 2:6 את הרוסיה המצוינת. האחות הקטנה לבית וויליאמס לא נשברה ולו פעם אחת, שברה מנגד שלוש פעמים והשיגה בסך הכל 61 נקודות מול 44 של יריבתה.

גם הבלארוסית עברה את השחקניות הטובות בעולם. ראדוונסקה, שהתאוששה מהמפגש מול נבחרת הפדרציה של ישראל באילת, לא הצליחה לתת פייט לאזארנקה שסגרה עניין עם 3:6, 3:6, בתוך שעה ו-18 דקות של טניס. המדורגת 1, לפחות נכון לעכשיו, ניצלה יום רע בהגשה השניה של הפולניה (42% על הסרב) כדי לרשום ניצחון נאה.

* ובמקום אחרי לגמרי. אחרי שדודי סלע סיפק טניס נהדר ברבע גמר טורניר קווימפר, הוא "חזר לסורו" בחצי והפסיד ליריב נחות. הישראלי הבכיר (106 בעולם) נכנע למריוס קופיל הרומני (173 בעולם) 6:4, 6:3 תוך 55 דקות בלבד. סלע לא יכול היה להתמודד עם הסרב המצוין של יריבו, שהמטיר לא פחות מ-15 אייסים בדרכו לגמר.