הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מלך החימר כאן: ניצחון קליל לרפאל נדאל במונטה קרלו

הספרדי פתח את עונת החימר עם 1:6, 2:6 על מטוסביץ'. דיוקוביץ' התקשה מול יוז'ני, אך ניצח. גם ברדיץ' העפיל

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.04.13 - 19:13
שוב איתך. נדאל (gettyimages)
שוב איתך. נדאל (gettyimages)
תחילת כתבההספק שהיה סביב הכושר של רפאל נדאל אחרי הפציעה הולך ומתפוגג לו, כאשר הגראנד סלאם האהוב עליו בצרפת קרוב. מלך החימר פתח את עונת החימר ברגל ימין כאשר לא התקשה לדלג לשמינית הגמר במונטה קרלו (סך פרסים 2.6 מיליון יורו). גם יתר הבכירים ששיחקו היום (רביעי) - נובאק דיוקוביץ', תומאס ברדיץ' ומאריץ ציליץ' - עלו.

השור ממאיורקה טיאטא את מרינקו מטוסביץ' האוסטרלי (54 בעולם) תוך שעה בלבד עם 1:6, 2:6. הוא השיג לא פחות משלוש שבירות בכל מערכה והציג שוב לראווה את היכולת המדהימה שלו מהקו האחורי במגרש עליו הוא נחשב לגדול בהיסטוריה. בשלב הבא ימתין לספרדי יריב קשה הרבה יותר, פיליפ קולשרייבר הגרמני, המדורג 16 בטורניר.

גם דיוקוביץ' עלה, אבל הוא הזיע הרבה יותר. המדורג ראשון בעולם ואלוף אוסטרליה הפסיד את המערכה הראשונה למיכאיל יוז'ני הרוסי, אבל ידע לחזור לעצמו וניצח 6:4, 1:6, 4:6. ברדיץ' (6 בעולם) עבד אף הוא קשה, הדיח את מרסל גרנולרס 5:7, 4:6. הספרדי הקשה מאוד על הצ'כי הנהדר אך שתי שבירות מאוחרות של המדורג הבכיר (אחת בכל מערכה) היטו את הכף.

מארין צ'יליץ', הקרואטי המוכשר, ניצח בקלות 2:6, 3:6 את קווין אנדרסון הדרום אפריקאי. פלורן מאייר גבר 7:5, 4:6, 4:6 בתום מותחן על רוברטו באטיסטה וגם ירקו ניימינן העפיל. הפיני עבר את השחקן והסרב הקטלני, מילוש ראוניץ', עם 3:6, 6:1 ו-6:7 במערכה הקובעת.