הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מה יהיה? פדרר ביטל השתתפותו במונטריאול

הטניסאי השווייצרי, שנמצא בכושר רע, לא נתן שום הסבר להיעדרותו ורק אמר: "זה מצער שלא אקח חלק בטורניר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.08.13 - 21:25
פדרר. לא עומד בקצב (gettyimages)
פדרר. לא עומד בקצב (gettyimages)

תגיות: רוג'ר פדרר

תחילת כתבהתקופה רעה עוברת על רוג'ר פדרר. מי שבעבר נחשב ללא ספק לטניסאי הגדול ביותר בעולם, מודח בשבועות האחרונים על ידי שחקנים נחותים בהרבה, וזה קורה בסיבובים מוקדמים. וההחלטה האחרונה של השווייצרי לא מוסיפה לו שקט: הוא ביטל את השתתפותו בטורניר רוג'רס קאפ במונטריאול בשבוע הבא.

המדורג 5 בעולם לא סיפק אף הסבר להיעדרות שלו, מה שיוצר פתח לספקולציות. גם כך השווייצרי שיחגוג 32 קייצים בשבוע הבא, החליט לצמצם את כמות הטורנירים בהם הוא משתתף השנה מתוך כוונה להקל בעומס, אבל זה לא מצליח לו בינתיים וכעת הוא פורש מעוד תחרות גדולה.

בהודעה לתקשורת, פדרר אמר: "זה מצער שלא אוכל לשחק במונטריאול בשבוע הבא. זה טורניר גדול עם אוהדים נהדרים. אני מקווה שאוכל להתחרות שם בעתיד". פדרר זכה פעמיים בגביע של הרוג'רס קאפ, ב-2004 וב-2006, כאשר הטורניר נערך בטורונטו.

כזכור, המשבר של הפנומן החל בווימבלדון האחרון, ממנו הודח כבר בסיבוב השני על ידי סרגיי סטחובסקי האלמוני שדורג אז במקום ה-116 בעולם. ההמשך לא האיר לו פנים גם כן - בטורניר המבורג הוא הפסיד בחצי הגמר לפדריקו דלבוניס מהמקום ה-114, בעוד שבמגרש הביתי בשווייץ הוא עף כבר בסיבוב הראשון בידי דניאל בראנדס (55).