ואוורינקה ומארי הודחו. דיוקוביץ' ופדרר ברבע

אינדיאן וולס: הפסד ראשון ב-2014 לאלוף מלבורן. ראוניץ' הדיח את הבריטי. הסרבי שוב חזר מפיגור מערכה, הפעם מול צ'יליץ'

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.03.14 - 09:41
מארי, סיים את דרכו בשמינית הגמר (GETTYIMAGES)
מארי, סיים את דרכו בשמינית הגמר (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

ההפתעות ממשיכות להציף את הטורניר היוקרתי באינדיאן וולס: אחרי ההדחה של רפאל נדאל בסיבוב השלישי, הגיע תורם של אנדי מארי (6) וסטניסלאס ואוורינקה למצוא את עצמם בחוץ. השניים יצפו ברבע הגמר בטלוויזיה, כאשר עבור אלוף אוסטרליה היה זה הפסד ראשון ב-2014.

נתחיל עם מארי. הדרך של המדורג 5 בעולם לחצי הגמר נסללה בעקבות הדחתו של רפאל נדאל, אבל בפעם-המי-יודע-כמה בקריירה הוא לא עמד בלחץ. הבריטי הפסיד 4:6, 7:5 ו-6:3 למילוש ראוניץ' (קנדה, 10), שיפגוש בשלב הבא את אלכסנדר דולגופולוב האוקראיני (גבר על פאביו פוניני) - אותו אחד שהעיף את השור ממאיורקה בסיבוב השלישי.

גם סטניסלאס ואוורינקה (שווייץ, 3) לא יהיה בין 8 האחרונים ובמקרה שלו זה אפילו יותר מפתיע. אלוף הגראנד סלאם הראשון של השנה הגיע לטורניר בארצות הברית בכושר מצוין, אבל זה לא עזר לו מול קווין אנדרסון, שניצח 6:7, 6:4, 1:6 בדרך לרבע הגמר.

שווייצרי שכן יהיה ברבע הגמר הוא כמובן רוג'ר פדרר (7). הטניסאי המעוטר גבר 4:6, 4:6 על טומי האס הגרמני, בדרך למפגש עם אנדרסון הדרום אפריקני, שמנע דרבי שווייצרי. גם ג'ון איסנר האמריקני וארנסט גולביס הלטבי הבטיחו את מקומם בשלב הבא.

המדורג 2 נובאק דיוקוביץ', שעבד קשה בסיבוב הקודם מול אלחנדרו גונסאלס הקולומביאני, הסתבך גם מול מארין צ'יליץ' (קרואטיה, 26). הסרבי הגיע לא מרוכז ואת המערכה הראשונה הוא הפסיד 6:1, כשהוא נשבר פעמיים בדרך. אלא שכמו אלוף אמיתי, נולה התאושש ובגדול ועם 2:6, 3:6 השלים מהפך והעפיל לרבע הגמר. בקרב הבא מחכה לו ז'וליאן בנטו הצרפתי (65), שהדיח את פליסיאנו לופס (ספרד, 37) עם 3:6, 6:7.