בוצר: "מקווה שהוכחתי שיש עתיד לטניס בארץ"

המדורג 776 בעולם נכנע למאייר: "מקווה שראו שיש עתיד לטניס בארץ"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.09.14 - 21:34
תחילת כתבה

אין ספורטאי בעולם שאוהב להפסיד, אבל בכל זאת, בר בוצר יכול להיות גאה מאוד אחרי ההופעה הראשונה שלו אי פעם בגביע דייויס. הטניסאי בן ה-20, שמדורג במקום ה-776 בעולם, אמנם הפסיד 3:1 ללאונרדו מאייר (25) הארגנטיני, אבל בשלבים רבים של המשחק עשה חיים קשים מאוד ליריבו, עד כדי כך שפערי הרמות כמעט שלא הורגשו.

בסופו של דבר - אחרי כמעט שעתיים וחצי של טניס - בוצר כאמור הפסיד, מה שהציב את נבחרת ישראל בפיגור 1:0 בקרב על החזרה לבית העליון בגביע דייויס. "אני מאוכזב מכך שלא הצלחתי לנצח כי אני לא אוהב להפסיד, אבל שיחקתי נגד שחקן טוב. אף פעם לא שיחקתי מול יריב ברמה כזאת, ואני חושב שהוכחתי לעצמי שאני יכול לשחק ברמות האלה", אמר בוצר בסיום.

"זו פעם ראשונה שאני משתתף במשחק של הטוב מ-5, זה דורש ממך דברים אחרים - גם פיזית וגם מנטלית", המשיך הטניסאי הצעיר. "התנאים לא היו קלים. בתחילת המערכה השלישית עשיתי תנועה לא טובה ונמתח לי קצת את השריר. הוא גם העלה את הרמה וברח לי. אני מאוכזב שלא הצלחתי לשמר את המומנטום מהמערכה השניה".

כזכור, בעקבות הלחימה בעזה, מפגש הדייויס עם הדרום אמריקאים הוזז לפלורידה. בוצר התייחס גם לכך: "הייתי שמח אם האווירה היתה ביתית יותר, זה יכול היה להיות הרבה יותר מהנה, אבל גם יכול להיות שככה זה פחות מלחיץ. חוץ מזה, אני מקווה שהצלחתי להראות שכן יש עתיד לטניס הישראלי ושהנבחרת הזאת תוכל להמשיך להצליח גם בשנים הבאות".