ברצלונה: נדאל העפיל לחצי, גם נישיקורי עלה

6:7 ו-2:6 קל לספרדי על פוניני, יפגוש את קולשרייבר בשלב הבא. היפני טייל ב-5:7, 0:6 מול אלכס דולגופולוב וישחק נגד בנואה פייר הצרפתי

מערכת אתר ערוץ הספורט  22.04.16 - 21:34
נדאל בטירוף. נמצא בתקופה נהדרת (getty)
נדאל בטירוף. נמצא בתקופה נהדרת (getty)

תגיות: רפאל נדאל

תחילת כתבה

אחרי שהרשים גם בסיבוב הקודם, רפאל נדאל עשה היום (שישי) צעד נוסף בדרך לתואר נוסף אחרי שניצח 2:6 ו-6:7 את פאביו פוניני האיטלקי והעפיל לשלב חצי גמר טורניר ברצלונה, שם הוא יתמודד כבר מחר מול פיליפ קולשרייבר הגרמני.

נדאל, המדורג חמישי בעולם, טייל בסיבוב הקודם מול מונטנייס וגם ברבע הגמר הוא לא התקשה יותר מדי. השור ממאיורקה, שנמצא בכושר נהדר אחרי הזכייה בטורניר מונטה קרלו, היה פייבוריט מוחלט לפני תחילת המשחק וגם הוכיח למה כשדרס את האיטלקי 2:6 במערכה הראשונה בקלילות. במערכה השניה זה כבר הלך יותר קשה, פוניני נלחם על משחקוני ההגשה שלו וגרר את נדאל לשובר שיוויון, בו הספרדי שלט ללא עוררין והשלים 6:7 בדרך לחצי הגמר.

יריבו של נדאל, כאמור, יהיה פיליפ קולשרייבר המדורג במקום ה-27 בעולם שהתקשה אפילו פחות ברבע הגמר וחגג 3:6 ו-1:6 מול אנדריי קוזנצוב הרוסי. בחצי הגמר השני מחר יתמודדו קיי נישיקורי היפני המדורג שישי בעולם ובנואה פייר מצרפת שמדורג במקום ה-22. נישיקורי הדיח את אלכס דולגופולוב ברבע הגמר עם 5:7 ו-0:6 חלק, פייר התקשה מול מאלק גאז'ירי הטוניסאי אך עלה בזכות 6:3, 5:7 ו-1:6.