טורניר סוף השנה: ברטנס הפתיעה את קרבר

צפו: ההולנדית הפכה פיגור ל-1:2. סטיבנס ניצחה את אוסקה

מערכת אתר ערוץ הספורט  22.10.18 - 19:30
תחילת כתבה

הבית השני של טורניר סוף השנה בטניס הנשים יצא לדרך היום (שני) עם תוצאה מעניינת בין שתי טניסאיות שזכו באליפויות ארה"ב האחרונות. נעמי אוסקה, אלופת ארה"ב המכהנת, הפסידה 2:1 לסלואן סטיבנס, זו שזכתה שנה לפניה באותו גרנד סלאם. במשחק השני של הבית, אנג'ליק קרבר הופתעה על ידי קיקי ברטנס, שניצחה 1:2 אחרי מהפך מרשים.

סטיבנס (6 בעולם) רשמה את השנה הטובה בקריירה שלה, כשהגיעה לראשונה לעשירייה הבכירה בעולם עם הגעה לגמר הרולאן גארוס וזכייה בטורניר מיאמי. למרות שבעה אייסים של היפנית (4 בעולם), האמריקאית גברה עליה 5:7, 6:4, 1:6 אחרי שתי מערכות צמודות ומערכה שלישית בה רשמה שלוש שבירות שהביאו לה את הניצחון תוך כשעתיים וחצי של התמודדות.

מעט יותר מאוחר הפסידה אלופת ווימבלדון, אנג'ליק קרבר (2 בעולם) לקיקי ברטנס (9 בעולם) שנכנסה לטורניר בעקבות פציעתה של המדורגת הבכירה סימונה האלפ. הגרמנייה פתחה נהדר עם שתי שבירות ו-1:6 בסט הראשון, ואף שברה פעם נוספת בסט השני. אולם, מאותו הרגע, ההולנדית התעשתה, שברה בחזרה פעמיים והשוותה עם 3:6 את המשחק. המערכה השלישית הייתה מאד לא יציבה, כאשר בשבעה משחקונים אף טניסאית לא שמרה על ההגשות שלה, ובסיום ברטנס ניצחה 4:6 וסגרה את ההתמודדות אחרי שעתיים.

מחר יימשכו המשחקים במחזור השני של בית 1, כאשר קרולין ווז'ניאקי (3 בעולם) תפגוש את פטרה קביטובה (5 בעולם) ואלינה סביטולינה (7 בעולם) תפגוש את קרולינה פלישקובה (8 בעולם).

צפו בניצחון של סטיבנס על אוסקה >>>