טורניר סוף השנה: ג'וקוביץ' ניצח את זברב

4:6, 1:6 קל לסרבי. צי'ליץ' ניצח את איסנר

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.11.18 - 17:55
תחילת כתבה

היום הרביעי של טורניר סוף השנה בטניס העולמי נפתח עם ניצחון של נובאק ג'וקוביץ' 0:2 על אלכסנדר זברב. הסרבי (1 בעולם), השיג את ניצחונו השני בתחרות, לאחר שביום שני הוא ניצח את ג'ון איסנר.

ג'וקוביץ', שהפסיד רק פעמיים בטורניר מאז 2012 - לפדרר בשלב הבתים ב-2015 ולמארי בגמר 2016 - נזקק לשבירה אחת בלבד במערכה הראשונה בשביל לנצח 4:6 את הגרמני. המערכה השנייה הייתה חד צדדית, הסרבי טייל בדרך ל-1:6 וסיים את המשחק תוך שעה ו-18 דקות בלבד. הגרמני ביצע 33 טעויות בלתי מחוייבות לעומת 13 בלבד של ג'וקוביץ'.

"זה לא היה משחק עוצר נשימה, אבל ניצחון הוא ניצחון", אמר ג'וקוביץ' בסיום, "ההגשה שלי לא הייתה מושלמת, אבל זברב ביצע הרבה טעויות בלתי מחוייבות שעזרו לי לנצח". ניצחון של איסנר על צ'יליץ' יעלה כבר הערב את ג'וקוביץ' לחצי הגמר, אבל גם ניצחון של צ'יליץ' בשלוש מערכות יבטיח לסרבי את המקום בין 4 האחרונות.

בהמשך, מרין צ'יליץ' גבר על ג'ון איסנר והשיג את ניצחונו הראשון בטורניר. הקרואטי ניצח בשלוש מערכות - 7:6 (2), 3:6, 4:6 בתום שעתיים ו-16 דקות והנחיל לאמריקאי הפסד שני רצוף.

הסט הראשון היה שייך לאיסנר, שחבט 9 אייסים וניצח אחרי שובר שוויון מצוין מבחינתו. במערכה השנייה, צ'יליץ' השיג שבירה מכריעה במשחקון השמיני וחבט בדרך ל-3:6. המומנטום נמשך גם לסט השלישי והקובע, בו הקרואטי שבר פעמיים נוספות וסגר את הסיפור בדרך לניצחון.

הדפס