האלופה בחוץ: שראפובה גברה על ווז'ניאקי

צפו: הרוסיה ניצחה 3:6, 6:4, 4:6 את הדנית ועלתה לשמינית הגמר. גם קרבר, סטיבנס וקביטובה העפילו

מערכת אתר ערוץ הספורט  18.01.19 - 11:25
תחילת כתבה

לא בכל שנה אפשר למצוא מפגש בין שתי אלופות כבר בסיבוב השלישי של טורניר גראנד סלאם. אז אתם יכולים לתאר לעצמכם שהמפגש בין קרולין ווז'ניאקי, האלופה המכהנת למאריה שראפובה, אלופת 2008, היה המרכזי של הסיבוב וגם סיפק דרמה, כאשר הרוסיה גברה על הדנית 4:6, 6:4, 3:6.

הקהל ברוד לייבר חזכה במשחק נפלא של שראפובה, אולי הטוב ביותר מאז הקאמבק שלה. היא חבטה 36 ווינרים מול 10 של ווז'ניאקי וחתמה את המשחק עם בקהנד מעולה בנקודת המשחק השני שלה כדי לעלות לשלב הבא. בשמינית הגמר מחכה לה אשלי בארטי המקומית שגברה 5:7, 1:6 על מאריה סקארי היווניה.

שראפובה אמרה בסיום בהתרגשות: "חשבתי שהרמה היתה גבוהה. היה לי ברור שזה יהיה משחק קשה מול האלופה המהכנת. לא שיחקתי הרבה משחקים בשנה החולפת נגד שחקניות מהטופ, כך שזה פרס גדול לצאת עם ניצחון כזה.

אלופת ווימבלדון פעמיים בעבר, פטרה קביטובה, העפילה לשמינית הגמר לראשונה אחרי שבע שנים, אז הגיעה לחצי הגמר. זה קרה בזכות 1:6, 4:6 על בלינדה בנצ'יץ' השוויצרית. המדורגת שמינית בטורניר מחזיקה ברצף של שמונה ניצחונות העונה ובשלב הבא מחכה לה אמנדה אניסימובה מארה"ב שגברה מוקדם יותר 3:6, 2:6 על ארינה סבאלנקה המדורגת 11.

סלואן סטיבנס ניצחה 6:7, 6:7 את פטרה מרטיץ' והעפילה בפעם השנייה בלבד בקריירה שלה לשמינית גמר אוסטרליה. האמריקאית המוכשרת תתמודד מול אנסטסיה פבליוצ'נקובה הרוסיה שגברה קודם לכן 0:6, 3:6 על אליאקסאנדרה סאסנוביץ'. במשחק המאוחר של היום טיילה אנג'ליק קרבר 1:6, 0:6 השנייה בעולם על קימברלי בירל המקומית.

הדפס