ג'וקוביץ': נדאל נתן לי השראה. אין לי מילים

נולה אחרי הזכיה באוסטרליה. הספרדי: "אמשיך להילחם"

מערכת אתר ערוץ הספורט  27.01.19 - 13:31
תחילת כתבה

אחרי אחד המפגשים הכי חד צדדיים בינו לרפאל נדאל, נובאק ג'וקוביץ' זכה היום (ראשון) באליפות אוסטרליה. המדורג ראשון בעולם עשה היסטוריה עם זכיה שביעית במלבורן מתוך שבעה גמרים, והמשיך בקאמבק המדהים שלו.

"קודם כל, אני רוצה להחמיא לרפא, שהיו לו שבועיים אדירים. הוא חזר מפציעה, נתן לי ולכולם השראה והראה מה זאת רוח אמיתית", פתח ג'וקוביץ' וסיפר: "גם עברתי ניתוח בדיוק לפני 12 חודשים ולעמוד מול כולם אחרי שהשגתי זכיה שלישית בארבעת המייג'ורים האחרונים זה פשוט מדהים. אין לי מילים. אוסטרליה זה הטורניר הטוב ביותר בעולם".

"רוצה להודות לקבוצה שלי שתמכה בי והייתה מאחוריי וגם להגיד תודה למשפחה שלי. גביעים חשובים יותר כשיש עם מי לחלוק איתם", המשיך נולה. "אני רוצה להודות למשפחה שלי על האהבה שקיבלתי ללא תנאים. היא הקריבה הרבה בשביל שאגשים את החלום שלי ואני לא לוקח את זה כמובן מאליו.

נדאל הגיע לאליפות עם הרבה סימני שאלה ואחרי הפציעה שעבר, אבל הגיע לגמר כשהוא לא שומט מערכה. הפעם, ג'וקוביץ' היה גדול עליו. "אני חייב לברך את נובאק, היה לו משחק גדול. זה היה טורניר מאוד אמוציונלי, וזה לא המשחק הטוב ביותר שהיה לי, אבל אלו היו שבועיים חשובים עבורי", אמר השור ממאיורקה בסיום.

"עברתי תקופה קשה בשנה שעברה והייתי בספק גם לטורניר הזה. בשבילי זה מיוחד לחזור ככה מהפציעות ולהיות איפה שאני היום. אני מאמין ששיחקתי טניס טוב ומודה לאנשים שתמכו בי כל הקריירה, בלעדיהם לא הייתי מצליח לחזור ככה", הודה נדאל בנוסף.

"אמשיך להילחם ולעבוד קשה על מנת להיות שחקן טוב יותר, ואעשה הכל כדי לתת לעצמי סיכוי טוב יותר לזכות בתארים בעתיד. כשאני לא משחק, הדבר שאני מתגעגע אליו זה לקבל את התמיכה של הקהל. מקווה לראות אתכם גם בשנה הבאה", חתם המדורג שני בעולם.