הפדרציה בבית עם פורטוגל ודרום אפריקה

גם לוקסמבורג תתחרה על אחד משני המקומות הראשונים בבית 2

מערכת אתר ערוץ הספורט  05.02.19 - 13:28
תחילת כתבה

נבחרת הפדרציה של ישראל הוגרלה היום (שלישי) יחד עם לוקסמבורג, פורטוגל ודרום אפריקה במסגרת משחקי בית 2 אירופה/אפריקה, המתקיימים בלוקסמבורג. מדובר בנבחרת הצעירה ביותר של ישראל, עם ארבע בנות בגילאי 20 ומטה, זאת בעקבות פציעותיהן של שתי המדורגות הישראליות הבכירות, יוליה גלושקו ודניז חזניוק. המשחקים ייפתחו מחר ויימשכו עד שבת.

קפטנית הנבחרת היא ציפי אובזילר, לה זו השנה ה-20 בנבחרת (16 שנה כשחקנית ושנה רביעית כקפטנית) והמאמנת, זו השנה הרביעית, היא סנדרה וסרמן, שהיתה בעבר שחקנית נבחרת הפדרציה של בלגיה לפני שעלתה לארץ. שחקניות הסגל: מאיה טחן בת ה-20, לינה גלושקו (19), שחר בירן (20) ודריה שוורצמן (17).

בטורניר הנוכחי משתתפות שבע נבחרות: ישראל, אוסטריה, בוסניה/הרצגובינה, פורטוגל, דרום אפריקה, לוקסמבורג ותוניסיה. בבית של נבחרת ישראל ישחקו במשך שלושה ימים ובבית השני, עם שלוש הנבחרות (אוסטריה, בוסניה ותוניסיה), ישחקו יומיים, כאשר שתי הנבחרות שיסיימו במקום הראשון ישחקו בהצלבה מול סגניות הבתים על ההעפלה לבית 1. הנבחרת שתסיים במקום הרביעי תרד אוטומטית לבית 3 ושתי הנבחרות שיסיימו במקום השלישי בשני הבתים יתמודדו במשחק הישרדות בשבת.

הנבחרת תפתח את הופעותיה ברביעי מול פורטוגל. הקפטנית, אובזילר: "אנחנו רוצות לפתוח טוב את ההתמודדות מול פורטוגל. הבנות מלאות מוטיבציה, מוכנות, התאמנו טוב וכבר מחכות להתחיל לשחק".