הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אין קלאסיקו: נדאל פרש, פדרר ות'ים בגמר

אינדיאן וולס: פציעה בברך מנעה מהספרדי לעלות להתמודדות. השוויצרי העפיל אוטומטית ויפגוש את האוסטרי, שניצח 1:2 את ראוניץ'

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.03.19 - 22:44
תחילת כתבה

חובבי הטניס התבשרו הערב (שבת) כי המשחק בין רפאל נדאל לרוג'ר פדרר בחצי גמר טורניר אינדיאן וולס לא יתקיים. הסיבה: פרישתו של הספרדי מהטורניר עוד לפני המפגש בשל כאבים בברכו הימנית. המשמעות היא שפדרר יעלה אוטומטית לגמר, שם הוא יפגוש את דומיניק טים שניצח את מילוש ראוניץ'.

נדאל, שנפגע במהלך המשחק רבע הגמר מול קארן חצ'אנוב, ערך מבחן כשירות באחד ממגרשי הטניס הסמוכים לאצטדיון. הוא עלה עם תחבושת ואחרי רבע שעה שכללה התייעצות עם צוות המאמנים שלו, הוא החליט לנטוש את האימון, כשעה לפני המפגש מול יריבו השוויצרי.

האפשרות לראות את שני הענקים משחקים אחד מול השני הלכה והצטמצמה וזה היה אמור להיות המפגש הראשון ביניהם מאז 2017. כעת, נדאל ינסה להתאושש ולהתרכז בטור החימר האירופי, היכן שהוא מצטיין. לשור ממאיורקה יש 17 גראנד סלאמים, שלושה פחות מפדרר, והמטרה שלו היא לזכות שוב ברולאן גארוס.

כאמור, פדרר יתמודד בגמר מול ת'ים (8 בעולם) אחרי שזה ניצח 1:2 את ראוניץ' (14 בעולם) כעבור לא פחות משעתיים וחצי. בשתי המערכות הראשונות אף מתמודד לא נשבר, ואחרי שני שוברי שוויון (6:7 ו-7:6) התוצאה הייתה 1:1, כאשר הקנדי חזר מפיגור והשווה. ת'ים שבר לראשונה בסט השלישי וניצח בו 4:6. למרות 17 אייסים, ראוניץ' לא הצליח למנוע הדחה.