הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

פדרר: נדאל היה נותן הכל אם הוא היה יכול

הפנומן פרגן לשור ממאיורקה אחרי שפרש מחצי גמר אינדיאן וולס: "מקווה שזאת לא הייתה ההזדמנות האחרונה להיפגש". וגם: ההודעה שקיבל לפני ההתמודדות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.03.19 - 11:10

הפרק ה-39 ביריבות עתירת השנים בין רוג'ר פדרר לרפאל נדאל ייאלץ להמתין לפעם אחרת. השור ממאיורקה לא הופיע לחצי גמר טורניר אינדיאן וולס מול הפנומן, בשל כאבים חוזרים בברכו, ואיכזב את הצופים בקליפורניה שנערכו למפגש המסקרן ביותר שיש לעולם הטניס להציע.

פדרר יפגוש את תים בגמר אינדיאן וולס, אבל כמובן שהוא מאוד התאכזב מכך שלא עבר את נדאל בדרך לשם. "זה יכול היה להיות משחק אדיר ומיוחד, המגרש בקליפורניה הוא אחד היפים בעולם", אמר השווייצרי. "רצינו להילחם וידענו שרפא ייתן את כל כולו אם הוא היה משחק. האם זאת הייתה ההזדמנות האחרונה להיפגש? מאוד מקווה שלא".

בנוסף, פדרר חשף את ההודעה שקיבל מנדאל לפני המשחק: "הוא סימס לי וכתב: 'זה לא יהיה אפשרי, הברך שלי לא במצב טוב ואני לא יכול לעשות את זה'. חזרתי לבית ונרגעתי. נפגעתי כל כך הרבה בשבועות האחרונים ואני אשמח לתת לגוף ולברכיים שלי מעט מנוחה".

"הרגשתי שמשהו קרה לברך שלי, אבל זה לא היה הזמן לדבר על זה בגלל שנותרו 24 שעות לחצי הגמר ורציתי לתת את כולי ולהיות תחרותי", סיפר נדאל. "התחממתי בבוקר והרגשתי שהברך שלי לא במצב להתחרות ברמה הזאת, אני אחזור הביתה כדי להסתגל לחימר כמה שיותר מהר כדי להיות כשיר לטורניר הראשון עליו".