צפו: פדרר עלה לגמר מיאמי ויפגוש את איסנר

השוויצרי הביס את שאפובלוב ומתקרב לתואר מס' 101 בקריירה. האמריקאי גבר על "ילד הפלא" אוגר אליאסימה

מערכת אתר ערוץ הספורט  30.03.19 - 07:25
תחילת כתבה

טורניר מיאמי הגיע לישורת האחרונה שלו והלילה (בין שישי לשבת) רוג'ר פדרר העפיל לגמר וייאבק מול ג'ון איסנר על האפשרות להניף תואר מספר 101 בקריירה המפוארת שלו.

הפנומן השוויצרי, שירד למקום החמישי בדירוג העולמי, הפסיד רק מערכה אחת לאורך כל הטורניר וזה קרה אי שם במשחק הראשון שלו בסיבוב השני מול ראדו אלבוט.

גם הלילה, מול דניס שאפובלוב הקנדי, הוא היה בשליטה מלאה והשלים ניצחון קליל עם 2:6 ו-4:6. פדרר נזקק לשעה ו-12 דקות כדי לגבור על שפובאלוב המוכשר, ילד בן 19 שמדורג במקום ה-23 בעולם ונחשב לאחת ההבטחות של הסבב העולמי כיום.

בגמר, כאמור, פדרר יתמודד מול ג'ון איסנר האמריקאי (מדורג 9 בעולם) שניצח עוד לפני כן יריב קנדי אחר, פליקס אוגר אליאסימה בן ה-18 שמוגדר כ"ילד פלא" בסבב וכבר מדורג 57 בעולם. בניגוד לשוויצרי, לאיסנר, שעדיין לא הפסיד מערכה, זה הלך יותר קשה והוא נזקק לשני שוברי שיוויון כדי להכניע את יריבו עם 6:7 (3) ו-6:7 (4) תוך שעה ו-53 דקות של טניס במיאמי.

אז מה הסיכוי של איסנר למנוע מפדרר את התואר ה-101 בקריירה שלו בגמר שייערך מחר? מאזן הראש בראש עומד על 2:6 לזכות השוויצרי בשמונה מפגשים, כשהניצחון האחרון של האמריקאי הושג ב-2015 בטורניר המאסטרס של פריז.

צפו באיסנר מעפיל לגמר >>>