גרשוני: "נרגשים, ניתן הכל בשביל המדינה"

המדליסט לקראת אליפות העולם בטניס לכסאות גלגלים במאי

מערכת אתר ערוץ הספורט  30.04.19 - 17:37

תגיות: טניס

תחילת כתבה

נבחרת ישראל בטניס לכסאות גלגלים קיימה היום (שלישי) מסיבת עיתונאים ראשונה, לקראת האליפות שתיערך לראשונה בישראל, בין ה-13 ל-18 במאי ברמת השרון. 176 ספורטאים מ-23 מדינות ישתתפו באליפות, במסגרת 44 קבוצות בארבע קטגוריות שונות: קוואד, גברים, נשים ונוער.

המדליסט האולימפי, נועם גרשוני, שישתתף בנבחרת הקוואד, אמר לקראת האליפות: "אנחנו בשיא המתח וההתרגשות, ניתן את הכל די לייצג את המדינה בכבוד ולהביא מדליית זהב. ביום של משחק הגמר יתקיים האירוויזיון, ונקווה להביא דאבל לישראל".

יחד איתו ישתתפו בנבחרת הקוואד גם שרגא ויינברג (שתי מדליות אולימפיות ודורג ראשון בעולם ביחידים ובזוגות) ופטריק בן אוריאל (שבשיאו דורג 18 בעולם). קפטנית הנבחרת היא עופרי לנקרי, שהיתה שחקנית נבחרת הפדרציה של ישראל בעבר ומאמנת את הנבחרת משנת 2016. לנבחרת הקוואד יש ארבע זכיות באליפות העולם, ובשנתיים האחרונות היא סיימה כסגנית.

הקטגוריה השנייה שבה תשתתף נבחרת ישראלית היא גברים OPEN, ובה ישתתפו אדם ברדיצ'בסקי (32 בעולם בשיאו), גיא ששון (38) אסף סטוקול (38 גם כן) וגנאדי כוהונוב (73). יו"ר איגוד הטניס, ד"ר יוני ירום הוסיף: "אירוח אליפות העולם היא אבן פינה לאיגוד הטניס ולמדינה בכלל, זה מראה את הצד היפה של החיים בארץ וכולנו תקווה שזה יעלה גם את ענף הטניס מבחינה משמעותית".