הניצחון ה-1,200: פדרר ברבע הגמר של מדריד

השוויצרי הדיח את מונפיס. צפו: ג'וקוביץ' עלה ע"ח שארדי, גם נדאל בשלב הבא

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.05.19 - 19:20

תגיות: טניס

תחילת כתבה

נובאק ג'וקוביץ' ורוג'ר פדרר העפילו היום (חמישי) לרבע גמר טורניר מדריד. הסרבי עשה זאת לאחר ניצחון חלק בשתי מערכות 1:6, 6:7 על ג'רמי שארדי הצרפתי, בעוד השוויצרי נזקק לשלוש מערכות כדי לגבור על גאל מונפיס ולחגוג את ניצחונו ה-1,200 בקריירה.

נולה יפגוש ברבע את מארין צ'יליץ' הקרואטי, שמצידו ניצח בשלוש מערכות את לאסלו דייר הסרבי, 6:4, 3:6, 2:6. במערכה הראשונה, המדורג ראשון בעולם שבר פעמיים את חבטות ההגשה של שארדי ולא התקשה לשייט לניצחון 1:6. המערכה השנייה כבר היתה הרבה יותר צמודה, שני היריבים שמרו על ההגשה שלהם והמשחק התגלגל לשובר שוויון, שם הסרבי ניצח 2:7 והשיג את הניצחון במשחק כולו.

צפו בת'ים עולה לשלב הבא >>>

פדרר, שמדורג כיום שלישי בעולם, הזיע יותר מג'וקוביץ' בדרך לשלב הבא ולניצחון ה-1,200 במספר (רק ג'ימי קונורס הגיע להישג הזה לפניו). דווקא אחרי מערכה ראשונה מושלמת, אותה היא ניצח על האפס, הפנומן השוויצרי הסתבך בשניה והפסיד 6:4, אבל התאושש וגילה הרבה קורח רוח כדי להכריע את ההתמודדות בשובר שיוויון ו-6:7 (3) בסופו של דבר.

השוויצרי יפגוש בשלב הבא את החמישי בעולם דומיניק ת'ים, שעלה אחרי ניצחון 4:6, 5:7 על פאביו פוניני האיטלקי.

בהמשך הערב, גם רפאל נדאל, שעוד מתאושש מההדחה ע"י ת'ים בברצלונה, תפס את מקומו בשלב הבא כשטייל מול פרנסיס טיאפו הצרפתי עם 3:6 ו-4:6 קליל ויפגוש בשלב הבא את סטניסלס ואוורינקה שניצח 3:6 ו-6:7 (3) את קיי נישיקורי..