נדאל: "מיוחד ומרגש לפגוש שוב את פדרר"

שני הטיטאנים יתעמתו בחצי הגמר. השוויצרי: "החלום המושלם הוא לזכות ברולאן גארוס"

מערכת אתר ערוץ הספורט  04.06.19 - 21:47

תגיות: טניס

תחילת כתבה

רוג'ר פדרר מול רפאל נדאל. שני גדולי הדור ייפגשו בחצי גמר הרולאן גארוס לאחר שצלחו בצורה משכנעת את המשוכות שלהם ברבע הגמר. זו תהיה הפעם הראשונה אחרי שמונה שנים ששני הטיטאנים מתעמתים בגראנד סלאם הצרפתי, והפעם השישית בסה"כ בפאריז, כאשר נדאל ניצח בכל חמשת המפגשים.

"הדבר החשוב ביותר הוא להיות בחצי הגמר", אמר נדאל שהביס 0:3 את קאי נישיקורי ברבע הגמר, "שיחקתי עד עכשיו טוב מאוד וניצחתי יריבים חזקים, כמו היום. כמובן שלפגוש את רוג'ר פדרר בצד השני של המגרש, זה דבר גדול. חלקנו הרבה רגעים חשובים בקריירה שלנו. זה מרגש נכון? זה הולך להיות מיוחד ואני צריך לדאוג לכך שאגיע מוכן".

הספרדי הוסיף: "אני מצפה שפדרר יהיה אגרסיבי, ינסה לשנות את הקצב של המשחק ויילך לרשת. אני חושב ככה, כי זה הטניס הכי טוב שהוא משחק. אני צריך להיות חזק ולהכות חזק מספיק כדי לעצור אותו מלהגיע למצבים טובים במגרש. אנצל את מחר כדי להיות עם המשפחה, אעשה אימון קל וזהו"

פדרר שגבר על סטן ואוורינקה ב-4 מערכות אמר בסיום: "החלום המושלם הוא לזכות בטורניר. ואוורינקה סבל בשנים האחרונות מפציעות, הייתי צריך לשבור את הקצב שלו בגלל שהוא מאוד עוצמתי. לקחתי כמה סיכונים, וגם היה לי קצת מזל בסיום".