סרינה תתמודד מול האלפ בגמר ווימבלדון

צפו: 0:2 לאמריקאית על סטריצובה בחצי, הרומניה הגיעה למעמד בפעם הראשונה בקריירה שלה אחרי 0:2 על סביטולינה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.07.19 - 18:04

תגיות: ווימבלדון

תחילת כתבה

בזמן שכל העיניים נשואות לעבר חצי גמר הגברים בווימבלדון בין רוג'ר פדרר ורפאל נדאל, אצל הנשים תמונת הגמר כבר הושלמה. שתיים מתוך שלוש היחידות שנותרו מהעשירייה הראשונה, סימונה האלפ (7) וסרינה וויליאמס (10), ייפגשו במעמד הגמר אחרי שגברו על אלינה סביטולינה וברבורה סטריצובה בהתאמה.

סרינה לא התקשתה ורשמה עוד תצוגה חד צדדית שהסתיימה אחרי שעה ודקה בלבד, כשהמערכה הראשונה נגמרה ב-1:6 והשנייה ב-2:6. עבור סרינה זאת תהיה הפעם ה-11 שהיא מגיעה לגמר הווימבלדון, כאשר הפעם היא תוכל להשלים זכיה שמינית בטורניר, אחרי שנתיים ללא הנפה על משטח הדשא.

האלפ, המדורגת שביעית בעולם, הגיעה אחרי שתי משוכות לא פשוטות. הראשונה בדמותה של קוקו גוף, הכישרון בת ה-15 שעשתה טורניר יוצא דופן והדיחה בדרך את ונוס וויליאמס, והשנייה בדמותה של ז'אנג שואי, אך בשתיהן לא הפסידה ולו מערכה אחת בלבד. יותר מזה, האלפ הפסידה מערכה אחת בלבד בטורניר עד כה.

הפעם לרומניה הספיקה שעה ו-14 דקות בלבד כדי לגבור על סביטולינה, כאשר במערכה הראשונה ניצחה 1:6 אחרי 44 דקות ובשנייה שייטה ל-3:6 אחרי חצי שעה. העליה לגמר תהיה הישג השיא של האלפ בווימבלדון, לאחר שהגיעה ב-2014 לחצי הגמר.

צפו בהאלפ מעפילה לגמר ווימבלדון לראשונה בקריירה>>>