סרינה: "לא חושבת על שיא התארים"

גרנד סלאם 24? האמריקאית תפגוש את האלפ בגמר ווימבלדון. הרומניה: "מרגישה חזקה מנטאלית"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.07.19 - 20:45
תחילת כתבה

למרות עונה עמוסה בפציעות, סרינה וויליאמס כאן ובגדול. הטניסאית הטובה בדור האחרון תבקש להשיג את תואר הגראנד סלאם ה-24 שלה בהיסטוריה כאשר תפגוש מחר (ראשון) את סימונה האלפ בגמר ווימבלדון. הרומניה בת ה-27 רוצה לקלקל את התכניות של האמריקאית ולזכות בטורניר הדשא בפעם הראשונה בקריירה.

וויליאמס שלא זכתה בגראנד סלאם בשנתיים האחרונות רוצה לקטוף את התואר השמיני שלה על הדשא בלונדון ויש לה סיבות טובות להאמין שזה יקרה. למשל, אם בוחנים את הקרב ראש בראש שלה עם האלפ, מגלים שאמריקאית ניצחה בתשע מ-10 מפגשי העבר. עבור האלפ מדובר בהישג השיא שלה בטורניר ווימבלדון, לאחר שקטפה בשנה שעברה את התואר ברולאן גארוס.

"אני ממש מרגישה שאני משחקת טוב יותר כאשר אני רגועה", אמרה סרינה לקראת הקרב על התואר, עם הידיעה שהיא יכולה להשוות את מרגרט קורט שזכתה ב-24 תארי גרנד סלאם, ונצבת ראשונה בהיסטוריה של הנשים. "לא יצא לי לחשוב על השיא. זה ממש לא משנה אם אני זוכה ב-23, 24 או 25 גרנד סלאם. כל מה שאני רוצה זה לצאת החוצה ולתת את כל מה שאני יכולה. לא משנה מה תמיד אשאר עם קריירה נהדרת".

האלפ מצידה אמרה: "כמובן שאני מכבדת מאוד מה שהיא עושה. אבל אני מרגישה כעת חזקה יותר מנטאלית כאשר אני מתמודדת מולה. זו הרגשה נהדרת להתחרות עם סרינה בגמר גרנד סלאם. אם אוכל לנצח, ההרגשה תהיה מתוקה יותר".