נדאל בגמר במונטריאול, סרינה בטורונטו

מונפיס פרש מהמפגש מול הספרדי, האמריקאית חזרה מפיגור

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.08.19 - 06:59
בפעם החמישית בקריירה. נדאל (getty)
בפעם החמישית בקריירה. נדאל (getty)

תגיות: טניס

תחילת כתבה

רפאל נדאל העפיל הלילה (בין שבת לראשון) בפעם החמישית בקריירה והשנייה ברציפות לגמר הרוג'רס קאפ, הנערך במונטריאול, קנדה והוא אפילו לא היה צריך להזיע לשם כך.

נדאל עלה לחצי הגמר כבר אתמול והמתין לראות מי יהיה יריבו, כאשר המפגש בין גאל מונפיס לרוברטו באוטיסטה אגוט נדחה ביממה. בסופו של דבר, השניים נפגשו בשבת והצרפתי ניצחה 4:6, 6:3, 6:7 (2) מרתק, שמנע מהמפסיד להיכנס לראשונה בקריירה לטופ 10 העולמי.

אלא שבמערכה השנייה, בפיגור 4:1, מונפיס החליק שמאלה בניסיון להגיע לכדור ונפגע בקרסול. הוא הצליח לשרוד עד לסיום המשחק ואף לנצח אותו, אבל הפציעה גרמה לו לפרוש מהמפגש מול נדאל, שאמור היה להתחיל שעה קלה בלבד לאחר הניצחון שלו ברבע הגמר. "אתה צריך להיות ב-110 אחוז מול נדאל ואני כרגע רק ב-90", הסביר מונפיס. נדאל יפגוש בגמר את דניל מדבדב, שגבר בדרבי רוסי 1:6, 6:7 (6) על קארן חצ'אנוב.

אצל הנשים, בטורניר שמתקיים בטורונטו, סרינה וויליאמס (8) לא הופיע למערכה הראשונה במפגש שלה מול הצ'כית מארי בוזקובה, שהדיחה אתמול את סימונה האלפ (אחרי שזו פרשה בתום המערכה הראשונה), אך התאוששה וניצחה 6:1, 3:6, 3:6 כדי להעפיל לגמר חמישי בקריירה וראשון מאז 2013. סרינה תתמודד על התואר מול התקווה המקומית ביאנקה אנדרסקו, שניצחה 4:6, 6:7 (5) את האמריקאית סופיה קנין.