גוף זכתה בכרטיס החופשי לאליפות ארה"ב

הצעירה תדלג על המוקדמות. אנדי מארי בונה על אוסטרליה

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.08.19 - 22:29

תגיות: אליפות ארהב

תחילת כתבה

אחרי שהדהימה את העולם כשהגיעה לסיבוב הרביעי בטורניר ווימבלדון, קורי גוף מקבלת הזדמנות לשחזר את הסנסציה, והפעם על הבמה הביתית שלה, בארה"ב. היום (שלישי) נודע כי הטניסאית בת ה-15 תזכה ב"כרטיס חופשי" לטורניר הנשים של הפלאשינג מדו, ולא תצטרך להתמודד בשלב המוקדמות.

גוף, כזכור, היתה המרענן הרשמי של הטורניר הלונדוני, כשכבר בסיבוב הראשון הפתיעה את ונוס וויליאמס (בעבר המדורגת ראשונה בעולם) עם ניצחון בשתי מערכות. לאחר מכן גם מגדלנה ריבריקובה ופולונה הרצוג נפלו ברשתה, עד להדחה בסיבוב הרביעי מול סימונה האלפ הרומניה, שבסופו של דבר גם תזכה בטורניר. גוף תקווה לשחזר את ההישג גם בארה"ב, ולהמשיך את סיפור הסינדרלה הנפלא ביותר שיודע הטניס בימים אלה. גם סמנתה סטושור, שזכתה בארה"ב ב-2011, זכתה ב"wildcard".

ובנושא אחר, אנדי מארי ממשיך לתכנן את הקאמבק שלו. היום פורסם כי לאחר שזכר להתחרות בטורניר הגברים של סינסינטי, מארי הציב לעצמו מטרה: להגיע לשיאו באליפות אוסטרליה בשנת 2020. כזכור, מארי החליט שלא להתייצב לאליפות ארה"ב הפתוחה כדי להכין את עצמו לאליפות, שתיפתח בסוף ינואר בסידני. בסינסינטי, מארי הפסיד בסיבוב הראשון לרישאר גאסקה הצרפתי בשתי מערכות, 6:4, 6:4.