אנדי מארי הודיע: לא אשחק ב-US OPEN

הבריטי מתמקד בחזרה לכושר ויוותר על טורניר הזוגות בארה"ב

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.08.19 - 11:54
מארי, מתרכז בחזרה לכושר ביחידים (GETTYIMAGES)
מארי, מתרכז בחזרה לכושר ביחידים (GETTYIMAGES)

תגיות: אנדי מארי

תחילת כתבה

על אף שלא שיחק ביחידים, אנדי מארי היה אחד האטרקציות הגדולות בטורניר ווימבלדון האחרון, כששיתף פעולה עם לא אחרת מאשר סרינה וויליאמס בטורניר הזוגות המעורבים. כעת, שבוע וחצי לפני אליפות ארצות הברית הפתוחה - הגרנד סלאם האחרון של השנה - הודיע הבריטי כי לא יופיע בניו יורק.

המדורג ראשון בעולם לשעבר חזר השבוע לשחק ביחדים אחרי כשבעה חודשים (הפסיד לרישאר גאסקה בסינסינטי), והמטרה שלו היא לחזור לרמה שסייעה לו לזכות בשלושה תארי גרנד סלאם. לכן, הוא ישחק בטורניר ה-ATP בווינסטון-סיילם בצפון קרוליינה, ולאחר מכן אולי אף בתחרות צ'אלנג'ר.

"החלטתי שאני צריך לרכז את כל האנרגיה שלי בחזרה לכושר בטניס יחידים, וטורניר הזוגות ב-US OPEN יכולים להימשך שבועיים ולהאט את הקצב שלי", סיפר מארי אחרי שהפסיד ברבע גמר הזוגות בסינסינטי יחד עם פליסיאנו לופס.

אלוף ארה"ב ב-2012 הוסיף: "אני רוצה עד הסוף השנה לשחק כמה שיותר משחקי יחידים כדי להגיע מוכן לפתיחת השנה הבאה. אם אצליח בווינסטון-סיילם, אדע שהרמה שלי טובה מספיק ושאני מסוגל לנצח משחקים ברמת הסבב. אבל אם לא, זה יהיה הגיוני מצידי לרדת רמה ואולי לשחק בטורנירים קטנים יותר".

אם מארי אכן יחליט לשחק בטורניר צ'לנג'ר, ההיגיון אומר שיבחר בתחרות שתתקיים בניו הייבן, במקביל לשבוע השני של אליפות ארה"ב, טורניר שאליו צפויים להגיע לא מעט שחקנים שיודחו בשבוע הראשון בפלאשינג מדו.