הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בין דור לדור: סרינה ואנדרסקו העפילו לגמר

ארה"ב: האמריקנית (38) והקנדית (19) מקוות לרשום היסטוריה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.09.19 - 06:35

היא תחגוג 38 בעוד כשלושה שבועות ותהילת עולם יש לה מזמן, אבל סרינה וויליאמס לא עוצרת. בכל זאת, יש משהו שעדיין אין לה והיא לא מוכנה לתת לו לחמוק מבין הידיים: שיא הזכיות בתוארי גרנד סלאם.

האמריקנית האגדית העפילה לפנות בוקר (בין חמישי לשישי) לגמר אליפות ארצות הברית הפתוחה, ותקבל הזדמנות נוספת להשתוות למרגרט קורט בפסגה עם 24 תוארי מייג'ור - אחרי שהפסידה בשלושת הגמרים האחרונים שלה. היריבה שלה תהיה נערה בת 19, ביאנקה אנדרסקו שמה, אשר כלל לא נולדה כאשר וויליאמס זכתה בגרנד סלאם הראשון שלה.

את המקום בגמר הבטיחה סרינה אחרי 3:6, 1:6 סופר-מרשים על החמישית בעולם, האוקראינית אלינה סביטולינה. סרינה לא נשברה אפילו פעם אחת לאורך 70 דקות של טניס, ירתה 34 ווינרים לעומת 11 בלבד ואיבדה רק 4 נקודות על ההגשה הראשונה שלה. יעילות שמולה אין הרבה מה לעשות.

זמן קצר אחרי שסרינה סגרה עניין, עלו לאצטדיון על שם ארתור אש שתי המפתיעות של הטורניר - אנדרסקו ובלינדה בנצ'יץ' - וסיפקו קרב הרבה יותר צמוד, שהסתיים אחרי שעתיים ו-12 דקות ב-6:7, 5:7 לקנדית בת ה-19 (מדורגת 15 בעולם), שבטורניר הגרנד סלאם השלישי בלבד שלה כבר תשחק בגמר. מדהים. היא גם הקנדית הראשונה בהיסטוריה שתשחק בגמר.