גמר שישי ברציפות למדבדב, שיפגוש את זברב

שנחאי: צפו ברוסי גובר על ציציפאס. הגרמני עבר את ברטיני

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.10.19 - 17:14
תחילת כתבה

אחרי שתי ההפתעות שנרשמו ברבע גמר טורניר המאסטרס בשנחאי - נובאק ג'וקוביץ' ורוג'ר פדרר הודחו בזה אחר זה - היום (שבת), הסדר הטוב שב על כנו. דניל מדבדב, כנראה הטניסאי בכושר הטוב בעולם, העפיל לגמר שישי ברציפות, והוא יפגוש בקרב על התואר את אלכסנדר זברב.

מדבדב, המדורג רביעי בעולם, ניצח 6:7, 5:7 את סטפנוס ציציפאס, מי שהעיף את ג'וקוביץ' בסיבוב הקודם. "הגעה לשישה גמרים ברציפות, כולל שלושה במאסטרס 1000 ועוד אחד בגרנד סלאם, זה משהו שלא יכולתי לחלום עליו, אם להיות כן", אמר הרוסי הנרגש, "הלוואי שאוכל לשמור את המומנטום ולהגיע גם לגמר שביעי ושמיני ברציפות".

מדבדב, שזכה כבר בתואר מסדרת המאסטרס 1000 בסינסינטי, יפגוש כאמור את זברב. הגרמני, שהעיף את פדרר ברבע הגמר, עבר בשלב 4 האחרונים את מתיאו ברטיני האיטלקי עם 3:6, 4:6 מרשים. זברב חווה עונה לא קלה ב-2019, אבל כעת יקבל הזדמנות לזכות בתואר מאסטרס רביעי בקריירה וראשון מאז הזכייה במדריד בשנה שעברה.

"זה מרגיש נהדר, כמובן. אני מרגיש ששיחקתי טניס טוב לאורך השבוע וזה מיוחד מאוד מבחינתי להיות פה בגמר", הדגיש זברב, "אני מצפה בקוצר רוח למפגש עם מדבדב ומקווה שאוכל לשחק טניס טוב גם בגמר".